Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A minecraftban Herobrine létezik?

A minecraftban Herobrine létezik?

Figyelt kérdés
Már hallottam olyat, hogy létezik, meg olyat is, hogy kamu. már sok vidit néztem ahol beakarják bizonyítani, hogy az Alpha1.2.3 verzióban egy bug volt és ezért volt benne. De akárhányat nézek nem látom Herobrinet csak egy darabban épphogy felvillant és eltűnt. még a videós se vette észre. Akkor igaz vagy sem???

2015. febr. 18. 20:01
 1/8 anonim válasza:
46%
Benne volt egy bugként ám néhány szerencsétlen ki talált ilyen háttér sztorit hogy Noch meghalt testvére...
2015. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem igaz, soha nem volt benne. Notch írta is a blogján hogy "also herobrine is not real, stop asking me plz"
2015. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mahhoo3-3 ***** válasza:
65%

Minden frissítésben írjak h kivettek, de "állítólag" emberek szoktak látni... Megnézheted YouTube on

Am szerintem nincs benne

2015. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Poénból írjak mindig hogy Removed Herobrine
2015. febr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szerintem se létezik csak a tesóm etetett... XD ezért kérdeztem.
2015. febr. 28. 11:22
 6/8 A kérdező kommentje:
féltesóm etetett ezzel.
2015. febr. 28. 11:22
 7/8 anonim válasza:
Nincs a fenét, megjelent pont most, ezért is néztem utána újra :) kísértet hangok és egy vérvörös szemű kutya volt mellette, este volt és villámlott, és marha sok zombi jelent meg, amerre menekültem mindig ott teremt a Herobrine! Azt fel dobtam a talpam. Vége
2015. márc. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Herobrine Master válasza:

Csak egy kódhiba volt a minecraft egyik alpha verziójában.

Azóta azt hiszem kiszedték de én láttam egyszer 1.5.2-ben!



Szerintem Herobrinét ha kiszedik akkor egy másik loginnal megpróbálja befejezni azt amit elkezdett...

2015. dec. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!