Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ilyen népszerű a Metin2?

Miért ilyen népszerű a Metin2?

Figyelt kérdés
Mivel ennyi kérdést látok itt róla, utánanéztem, hogy ugyan milyen játék is lehet ez, de semmi mást nem találtam, csak egy rettenetesen elavult, középszerű, tucat MMORPG-t. Valaki meg tudná mondani, hogy mitől ilyen kiemelkedő? Mi az amit én nem látok benne?

2015. márc. 17. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

90%-ban 15 ev alattiak jatszak, es azert nepszeru mert magyar, vegtelenul leegyszerusitett, egy kenyerpiriton is elfut, es minden verpistike kedvere csalhat benne.

es mindezt egy normalis jatektol nem kapjak meg.

2015. márc. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Magam sem fogalmazhattam volna meg szebben.
2015. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Középszerű? Hogy mondhatod, hogy középszerű? Esetleg utoljára valamikor 2008 ban volt középszerű, de talán már akkor sem, hisz már akkor ott volt a WoW, Cabal stb.

Én nagyon sok olyan emberről tudok, aki játszik vele és a gépe olyan szinten van, hogy a szeméttelepről jobbat hoznál haza... A másik véglet meg a végtelenül igénytelen emberek akik éppen nem lol oznak, hanem metineznek, és tisztelet a kivételnek.

2015. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem az előttem szólók mindent elmondtak, amit én elmondtam volna.
2015. márc. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
#1: Ez így egyik sem igaz... Sok gyerek játszik vele, de nem 90%-ban... Sok 18-20-30 év felettit ismerek, akik szintén játszanak vele. A 90% egy kcisit erős... Csalni szintén nem lehet, mivel van benn hackshield... (Igen, GF metinről bezsélek, nem privátról...) De sok szerencsét hozzá, ha GF-en csalni akarsz.
2015. márc. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
De az igaz, hogy kicsi a gépigénye, és magyar. Régi játék, grafikailag tlán nem csúcs, de attól még nem rossz... Szeritnem próbáld ki. És ne a privát szervert, mert az semmit nem ér, hanem a GF szervert.
2015. márc. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

nem a tegnap kezdtem el jatszani online jatekokkal, nem kell ajanlani hogy probaljam ki.

csalni nem lehet mert van hackshield... csak hogy tudd, a hackshield csak disznek van, max a youtuben linkelt csalasokat eszleli, a Gf emberei annyira ertenek a biztonsaghoz mint a nagyanyam...

2015. márc. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyilván van rés a pajzson, de ez mindenhol, minden játékban így van... Steamre is ott a VAC rendszer. A semmitől több, és pont az a lényege, hogy a hackek több, mint 50-70%-át felfogja, ha nem többet. Nyilván nem mindent, de jórészt a többésgüket igen. Az írásom lényege annyi volt, hogy ilyet nem kell kijeleteni, hogy "mindenki kedvére csalhat benn", mert ez nagyon nem így van... E tekintetben, s a játék szidása tekintetében is tegyünk különbséget az eredeti GF, és a privát szerverek között, mert ez a kettő teljesen más kategória, nem lehet egy kalap alá venni.
2015. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mellesleg minden játékhoz van hack, van csalás, szóval ilyen ellenérvet kár felhozni ehhez a játékhoz. Azt viszont kijelenthetjük, hogy kedvére SENKI nem csalhat benn, mert a (GF) játéknak van egy védelmi rendszere. Ha mindent nem is fog meg, de a javarészt eredményes, hiszen nem dísznek rakták be. Azt is hozzá kell tenni, hogy folyamatosan fejlesztik, és napról-napre kiegészítik az új hackekkel. Privát szerveren hogy van-e, nem tudom, nem is érdekel. Próbálkozni persze lehet, hiszen nem nyújt 100%-os védelmet.


Másik dolog: "90%-ban 15 ev alattiak jatszak" Kiváncsi vagyok, hogy hol találtad ezt a statisztikát. Vagy talán ez hasraütésszerű? Ha te javarészt 15 évesekkel találkoztál abban a játékban, az még nem jelenti azt, hogy csak azok játszanak vele. Persze ezt az érvet is kár felhozni, hiszen az összes számítógépes játékkal többségben általános és középiskolások játszanak, azaz gyerekek, és nem felnőttek. Ez nem csak a metinben van így.

2015. márc. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

>Persze ezt az érvet is kár felhozni, hiszen az összes számítógépes játékkal többségben általános és középiskolások játszanak, azaz gyerekek, és nem felnőttek. Ez nem csak a metinben van így.


Ez hülyeség, a játékosok átlagéletkora 35 körül van.

2015. márc. 19. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!