Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban miért szemcsés,...

Minecraftban miért szemcsés, zavart, homályos a a kép, ha távolra nézek? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy mitől van, vagy mit kéne beállítani hogy ez megszünjön, de már rengetegszer állítgattam mindent és nem szűnik meg ez a jelenség. Ez a jelenség (mint a címben írtam) hogyha távolra nézek akkor elmosódott, szemcsés, csíkozott a kép. (Lényeg hogy nagyon csúnya.) Elsőnek Gondoltam FPS baja van, de mikor Korlátranra vettem az FPS-t kiderült, hogy mégsem.

Kérem segítsetek!

A válaszokat előre is kőszönöm! :)



2015. márc. 17. 22:33
 1/4 XLionOfficial válasza:
Sajnos, nem tudom elképzelni, pontosan mire gondolsz. Esetleg egy részletesebb leírást írnál, mert úgy hátha tudok segíteni!
2015. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Holnapra csinálok egy videót és megérted! Köszönöm szépen, hogy foglalkozol már ezzel a témával. :)
2015. márc. 18. 22:24
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudtam videót csinálni, mert nem volt időm! Lényegében ha mozgás közben távolra nézek, akkor a blokkok ilyen szemcsés, csíkos szerűen összemosódnak és vibrálnak ezek a csíkok (ahogy mozgok). Mintha nem lenne élsimítás, de én már ezt is bekapcsoltam (OpenGl) és mégsem szünt meg.

Részletesebben nem tudom elmagyarázni, az boztos, hogy egy fura, elmagyarázhatatlan jelenség.

2015. márc. 19. 21:44
 4/4 anonim válasza:
Szerintem frissítsd a videokártya drivereidet, az meg szokta oldani.
2016. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!