Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A TheWalkingDead re raktam...

A TheWalkingDead re raktam magyarosítást (1-5epizód) de még mindig angol . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 18. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Tanulj meg angolul.
2015. márc. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szinkronizálva megtalálod a nezzsorozatokat.hu -n (A szinkronok borrrrrzalmasak de legalább fent van:) )
2015. márc. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1


Elkéstem. A fenébe.

2015. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2: A játékról van szó, nem a tévésorozatról.

#3: Nem trollkodásból írtam, hanem jó szándékból. Elkeserítő, hogy a magyar fiatalok mennyire nem hajlandóak nyelvet tanulni. Elég sokat járok munkaügyben Hollandiába és Németországba, és látom, ahogy a turisták simán odamennek gyerekekhez is útbaigazításért, mert mindegyikük beszél angolul. Nálunk meg még az egyetemisták többsége sem képes idegen nyelven kommunikálni. Ezért haragszom a magyarításokra is: nem késztetnek tanulásra. Mikor én voltam tizenéves, kénytelen voltam megtanulni angolul, ha a játékokat és könyveket érteni akartam. És hogy milyen jól jött ez később, azt el sem tudom mondani.

2015. márc. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!