Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Végigjátszotta már valaki...

Végigjátszotta már valaki közületek a KotOR (Star Wars Knights of the old Republic) játékot (természetesen a PC-s verziót)? Ha van ilyen ember, az segítene nekem? Egy bug okoz problémákat.

Figyelt kérdés
A Korribanon vagyok Ajunta Pall sírjában, annál a résznél, ahol az őrdroidok és az obeliszkes úttorlasz volt. Az obeliszket eltüntettem, a droidokat legyőztem, azonban a csapattársam (HK-47) valamiért leblokkolt. Nem mozdul, beszélni sem lehet vele, egyszerűen semmit se tudok vele csinálni. Próbáltam már az újbóli csapatválasztást, de még így is ugyanaz a helyzet. Kipróbáltam a savegame editorral is megbütykölni a mentést, de ez sem segített. Megpróbáltam kijavítani egy patchel, de ennek egy "Wrong disc inserted" hibaüzenet és egy újratelepítés lett az eredménye. Tehát ha van valami jobb javítás a játékhoz, ami kiküszöböli ezt az igen kellemetlen hibát, akkor örülnék ha valaki segítene ebben!
2010. febr. 16. 23:10
 1/2 anonim válasza:

érdekes, nekem ilyen nem fordult elő az tuti, bár nem tudom melyik részről stb van szó, mert már évekkel ezelőtt játszottam végig. A 2. részét is :)

Viszont ha patch-t telepítesz, akkor hozzá való cracket is tölts le, azért volt wrong disc inserted üzi...

2010. febr. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Exile válasza:
tudom ez nem nagyon kapcsolodik a témához de ki tudja hogy a KOTOR 1 karakterei vel mi történt ugy értem mi lett velük a kotor 2 ben Carth és Bastila feltünik. Canderus Ordo (Mandeloree) HK-47 és T3-M4 is velünk van. öket tudom mi történt de a nagy "Z" (Zaalbar) Mision Juhani Jolee Bindo azt tudom hogy Canderus Ordo a 2 ben Mandeloree HK-47 és T3-M4 is velünk van
2011. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!