Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A régi Prizee játékban lehetet...

A régi Prizee játékban lehetett különböző ajándékokat vásárolni vagy nyerni. Az új változatnál csak franciául lehet kommunikálni, nem lehet nyelvet választani. Az ajándékokat állitólag csak Franciaországba és Belgiumba szállítják ki?

Figyelt kérdés

Ki tudja, hogy várható- e valami változás abban, hogy Magyarországra is kiszállítsák a kért ajándékokat?

Már 290 Bubzom van és nem tudom felhasználni.

Ha valaki tudna válaszolni örülnék neki?


2010. febr. 17. 09:31
 1/1 anonim válasza:

Szerintem felejtős a dolog sajnos. Nagy görények voltak ezek a csigaevő gazemberek, hogy nem szóltak előre. Nekem is nyakamon maradt egy rakás bubz.

Korábban gondoltam rá, hogy feljelentem őket, mert sajnos voltam klubtag is.

De visszatérve a kérdésedhez: kizárt, hogy nálunk valaha is beindul újra az ajándék lehetőség.

Visszakorlátozták a franciáknak, és jelenleg is csak a franciák által nagy tömegben lakott országokba szállítanak. (Belgium, Svájc...)

2010. júl. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!