Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik olyan magyar webshop...

Létezik olyan magyar webshop ahol gamer kesztyűt lehet venni video játékokhoz? (PC)

Figyelt kérdés

Részletesebben kifejtve PC egérhasználathoz szeretnék gamer kesztyűt. Egy ismerősömnek van egy ilyenje és meglepően kényelmesnek találom vele a játékot. Megfelelően tartja a csuklót egy hosszabb játékmenet közben is. Haveromnak egy Tt eSports Competition Gaming kesztyűje van. Ilyen: [link]

Viszont láttam teljesen mást is a neten. Pl: [link]


Magyar boltokban már kerestem, de sajnos mindenütt vagy elfogyott, vagy már nem is tudnak többet rendelni. Valaki tud olyan webáruházat ahol szerezhetnék egy ilyet? Külföldről sajnos maga a szállítási költség duplája a kesztyű árának. Köszönöm a válaszokat mindenkitől.



2015. márc. 25. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Most komolyan minden hülyeséget el lehet adni felárral, ha elé írják hogy "gamer"? :D
2015. márc. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt hiszem kifejtettem, hogy nekem miért jó számomra. Ha létezne olyan gyógyászati kesztyű ami ugyanúgy tartja a csuklómat akkor azt vennék, de ennek is utánanéztem már. A gyógyászati kesztyűk nem erre a célra vannak kitalálva. A gamer kesztyű viszont igen.
2015. márc. 25. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!