Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok nekem FPS játékokat...

Tudnátok nekem FPS játékokat ajánlani? Olyan érdekelne, aminek működik a tört verziója is, és van nagy (/rendes) közössége törtön. Tehát ötleteket kérek, mikkel érdemes próbát tennem.

Figyelt kérdés
Pl. : Amikor nem rég játszottam CoD4-el meg MW3-al, akkor nehéz volt találni jó szervert (nem szeretem az only sniper, zombie mode és hasonló modokat). Payday 2 nagyon tetszik, de a tört általába szétkapcsol, és ritkább az a játékos, aki nem rontja el a tervet. Cs-k nekem túl fapadosak.

2015. márc. 25. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
CoD 2
2015. márc. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azzal játszanak még sokan?
2015. márc. 25. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Az 1.3-as verzióval igen. Magyar szerverek is vannak még. [link]
2015. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi. És ezek ugye nem nagyon futtatnak mindenféle modot?
2015. márc. 25. 19:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Szívesen várok még ötleteket.
2015. márc. 25. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Team Fortress 2 - Maga a játék Free 2 Play, szóval nem kell törtöznöd, játszhatsz eredeti szerveren is.
2015. márc. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azzal játszottam már egy keveset, de a rajzfilmszerű hatás hosszabb távon nem jön be, de köszi a tippet. Megy minden tippre a zöld kéz.
2015. márc. 27. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!