Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol tudok Magyarországon...

Hol tudok Magyarországon beszerezni normális Transformers figurát?

Figyelt kérdés

Lockdownos kéne, ilyen :

https://www.youtube.com/watch?v=Zdb6n9h9FVo



2015. márc. 25. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akárhány TR rajongót ismerek, mind az Ebayről szerzi be a figuráit.
2015. márc. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet Magyarországon nemigen lehet. 2010 második felétől mostanáig a Hasbro európai ágazatai számos országban beszüntették a "rendes" Transformers játékok forgalmazását, és csak a kisgyerekeknek való, lebutított szarokat meg az át nem alakuló gagyi bábukat adták ki. Időnként behoztak ilyeneket, mint a videóban látható Optimus és a Fall of Cybertron-féle Grimlock egybecsomagolt, agyonkrómozott változata, de az ritkaságszámba ment.


Most 2015-ben tudtommal ismét forgalmazzák a normális kidolgozású játékokat, de a filmes széria tavaly jött ki, tehát az kimaradt a buliból. Ahogy az első írta, a ki nem adott játékok csak külföldről beszerezhetők. Amikor még gyűjtöttem ezeket, én is onnan voltam kénytelen rendelni szinte mindent, eBay-ről vagy angliai webboltokból.

2015. márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Körülbelül milyen árban vannak ezek a figurák?
2015. márc. 30. 11:29
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg én azt hallottam hogy ebay-en csak paypal-el lehet fizetni, ami nekem nincs :S
2015. márc. 30. 11:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor érdemes lehet megpróbálni nyitni egy PayPal számlát, feltéve persze ha már van bankkártya meg sima bankszámla.


Egyébként a figurák változó árúak, a neten a legtöbb hely, ahonnét érdemes rendelni, sajnos ugyanolyan drágán adja őket, mint itthon adnák (azaz kb. az amerikai áruk kétszerese, háromszorosa). Egy ilyen kisméretű játék, mint a videóban lévő Lockdown kerülhet akár 6-7 ezerbe is, de konkrétan ez a bizonyos Lockdown figura már 8-10 ezerbe kerül az eBay-en, mivel régebbi, ritka és nagyon keresett.

2015. márc. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kérlek linkeled nekem ezt a figurát? :)
2015. márc. 30. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!