Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már régóta foglalkoztat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már régóta foglalkoztat a kérdés, hogy van egy nagyon nagyon kedves barátnőm aki Transformers rajongó és hát totálisan bele van habarodva az egyik fikcionális nem létező robotba. Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
De akárhogy magyarázom neki- leginkább szépen azt mondja, hogy inkább nem megy férjhez- a kitalált figura miatt. Ehhez mit szóltok? Kíváncsiság furdalja az oldalamat, hogy valakivel történt már hasonló dolog, hogy egy filmből szerelmes lett egy szereplőbe? És, hogy ebből kinőhet az ember? Baj ez egyáltalán? Megköszönném a válaszokat :)
2010. márc. 4. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szégyen, de velem is megtörtént már olyan hogy beleszerettem egy kitalált szereplőbe és akkor váltig állítottam hogy nekem bizony nem kell más. Így visszagondolva elég butácska voltam :$ Szerintem ebből már lehet következtetni: Igen kinőtte belőle :)
2010. márc. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hány évesek is vagytok? :D Az ok, hogy mondjuk Bradd Pitt, vagy valami ember, de robot?:D Én már ezt a twilightot se értem, ott is nem a csávó néz ki jól, hanem mert ő egy vámpír, ezért a csajok mind beleestek, hogy úúú de jó pasi. Komolyan, túl nagy a hisztéria a sztárok körül, nem azért jön be egyeseknek, mert az aki, hanem mert sztár. Hát most ott van pl Tabáni (isten ment nem akarom ezzel szidni) de addig amig nem ment be a csillag születikbe és nem nyerte meg barátnője is alig volt, most meg napi számra kapja a rajongói leveleket, hogy tegyél a magadévá te férfiállat XD... De mindegy is, szerintem ebből ki lehet nőni, ha valaki 20 éves fejjel gondolja ezt , azt meg inkább kivizsgálni kéne.

20F

2010. márc. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dugd meg egy francia-kulccsal, majd kérdezd meg tőle, hogy tényleg ezt akarja-e.
2010. márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én 18 éves vagyok, de a csaj 16, de akkor is számomra furcsa és sokkoló, hogy hogy lehet pl. a Transformers-ből Optimus fővezérbe szerelmesnek lenni ez durva azért. De mindegy remélem valóban kinő belőle.
2010. márc. 6. 16:52
 5/10 anonim ***** válasza:

hát én is odáig meg vissza vagyok a filmért de nem vagyok egyikbe se szerelmes se :$

szentem majd kinövi :D

14/l

2010. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Akkor nincs egyedül mert én 19 éves vagyok és én meg a Kung fu pandából Tigris mesterbe lettem fülig szerelmes ez legalább 2 éve már mikor megjelent a film 2008-ban és azóta is csak belé vagyok szerelmes és nem tudom hogy ki-e fogom nőni de majd mind ez idővel elválik.
2010. dec. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ImRonin válasza:
100%
Önkielégítsen kipufogócsővel!
2011. márc. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó lol :DDD
2011. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

amikor elolvastam nekem először az ugrott be, ahogy egy csaj dugdos magának egy transformerst. most beteg vagyok?

mindenesetre totál beteges, hogy annyira szeret egy kitalált bábut, hogy nem akar rendes kapcsolatot.

2011. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
most olvasom csak 16 éves, talán kinövi.
2011. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!