Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tudom magyarítani az...

Nem tudom magyarítani az Assasins Creed Revelations-t. Esetleg lenne tippetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az lenne a problémám, hogy amikor elindítom a magyarítás telepítését,(a magyaritasok.hu-ról szedtem le) akkor azt írja, hogy a data.pc.forge és a data.pc.forge_extra nevű fájlt nem sikerült módosítani.Esetleg lenne tippetek, hogy mi lehet a gond? A válaszokat előre is köszönöm. A helyesírásért pedig elnézést, mobilon vagyok.



2015. márc. 27. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
patchelted a játékot? mert mindig X patchhez adják ki a magyarításokat.
2015. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Csori96 ***** válasza:
Próbáld meg rendszergazdaként futtatni a magyarítás telepítőjét.
2015. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A fordítás csak az 1.03-as (legfrissebb verzióval kompatibilis). Tesztelve lett a sima Uplay-es és a Steames verzióval.


Ezt írja a telepítő.

2015. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%

"Tesztelve lett a sima Uplay-es és a Steames verzióval."


Ez pedig jelzi a fordítás minőségét...

2015. márc. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam rátenni az 1.03-as pachet de azt írja hogy előbb az 1.02-est kell felrakni. De amikor meg azt szeretném felrakni azt írja hogy "error while paching file ACMR.exe incorrect source file" és hogy "An error ocurred durring updating ACRMP.exe. Mi lehet a gond?
2015. márc. 28. 18:36
 6/6 blőőőő válasza:
nekem viszont mind a három fel van rakva,de nekem így is ugyan ezt írja ki még mindig hogy "a data.pc.forge és a data.pc.forge_extra nevű fájlt nem sikerült módosítani"
2016. márc. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!