Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mount and Blade 1. 011 verzió....

Irti kérdése:

Mount and Blade 1. 011 verzió. (Native map) Tehát nem warband! Lehet -e trónra törni? Lehetek benne valamilyen módon Király?

Figyelt kérdés

2015. márc. 27. 23:20
 1/2 adam13192 válasza:
Bevallom még nem jutottam el énse hogy jog szerinti király lehessek, de azt tudom hogy trónjog kell hozzá. Azt pedig 2 féle képpen szerezhetsz, az egyik módja, hogy városok fogadóiban össze szeded a speckó embereket, rolf, aleyn, artimenner stb. és ezekkel ha párbeszédbe kerülsz, van egy olyan, hogy "feltételezem tudod, hogy az ország trónjára török" és akkor elolvasgatod, az embered elmegy kb 3 hétre és terjeszteni ezt-azt, és ezzel kapsz valamennyi trónjogot. Ha ilyenből sokat összegyűjtesz, akkor valamennyinél elég trónjogod lesz ahhoz, hogy elfogadjanak téged jog szerinti királynak. A másik mód cheattal működik. Consule-ba kell beírni hogy "cheatmenu" és akkor válaszd ki mit teszel részben előjönnek angol csalások, annak valamelyike trónjogot ad elég sokat. Nem tudom melyik megoldást szeretnéd választani, de ha adódik még kérdésed ezzel kapcsolatban, írj. :)
2015. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 adam13192 válasza:
Bocsi előző válaszom miatt ne olvasd el mert ez MBW-hez jó MB-hez nem tudom:|
2015. júl. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!