Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanksban mi okozza...

World of Tanksban mi okozza ezt a problémát?

Figyelt kérdés
Elindulok a harckocsival és egyenesen megy tovább, semmire nem reagál. Majd általában 5-10 másodperc múlva helyreáll , de ez rohadt idegesítő tud lenni. Néha kanyarodáskor pl elkezd körbe-körbe menni. A beragadó billentyűket kizárhatjuk.
2015. márc. 29. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
más játék produkál ilyet? Gép és netsebesség megvan hozzá?
2015. márc. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A gép bőven jó hozzá, a netet nem tartom kizártnak mert a viharos szél miatt megszakadt párszor.
2015. márc. 29. 19:47
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez okozhat ilyesmit egyébként? Tehát gondolom ha gyenge a jel akkor azért menne tovább mert azt érzékeli mintha még mindig nyomnám az előre gombot? De ilyenkor mért nem szakad meg a játék?
2015. márc. 29. 19:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Szokott ilyet csinálni, de általában ezt kép "pattogás-ugrálás" kíséri. Lag-nak nevezik ezt. Vagy nálad csak szimplán megy előre?
2015. márc. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megy előre neki a sziklának amikor én már mindenféle gombot nyomkodok de nem reagál. Ez minden csatában többször előfordul tehát nem a szokásos akadás amikor megáll a játék. Nem csak előre menetben csinálja néha körbeforog vagy hátramenetben megy magától ezért zártam ki a beragadó billentyűt.
2015. márc. 29. 21:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Neten utánanéztem, másoknak is volt ilyen bajuk - magas volt a ping értékük.
2015. márc. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sima lag spike, megesik, ha szar a net (pl. szeles időben). Ha rendszeresen előfordul, akkor csak simán nem stabil a szolgáltatásod, ha a géped megfelelő.
2015. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!