Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok olyan céget mondani...

Ánkhelyi ákos kérdése:

Tudnátok olyan céget mondani akik vesznek meg saját fejlesztésű játékokhoz terveket vagy esetleg egy történetet?

Figyelt kérdés
igazából mindent leirtam weblapcím emailcím és bármi jöhet

2015. márc. 30. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván minden jött-ment embertől megveszik a marhaságait, igen...
2015. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy nem vesznek meg játékokat :D csak ugy mindenkitől de ilyen céget ismersz vagy tudsz ?mm amik játékgyártásal foglalkoznak ?
2015. márc. 30. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:
A cégek nagyon-nagyon sok pénzt fizetnek igazi szakértőknek, hogy játékokon agyaljanak, még ingyen sem kellenek nekik a magyar tizenévesek világmegváltó ötletei.
2015. márc. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen ezt értem de valahol olvasram egy oldalon hogy van olyan cég aki ha nem is fizetnek érte de megnézik és eldöntik érdemes lenne e fejleszteni vagy kiadni a játékot mert valahol a nagy játékkitaláló zsenik is elkezdték !vagy tévedek ?
2015. márc. 31. 02:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valahol olvastad egy oldalon, akkor az biztos úgy van.
2015. márc. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!