Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Resident evil 4 miért lép ki?

Resident evil 4 miért lép ki?

Figyelt kérdés
Annál a résznél lép ki amikor Ashley-vel kell menni.Bővebben:(Berakom az itemet a helyére kinyílik egy "ajtó" felmászok a létrán végig szambázok a folyosón amikor bementem az ajtón töltő képernyő aztán kilép)Van valami megoldás erre? (1.10 patch)(Megnéztem úgy is ha nyelvet állítok de úgy se volt jó.)

2015. márc. 31. 14:13
 1/2 anonim válasza:
Letöltött verzió? Nekem is ez volt a bajom(jó, nem pont ez, mert nekem a 3. fejezetnél történt, mikor Ashley-vel voltam mindig lefagyott, amikor bementem az egyik ajtóba), de megvettem az Ultimate HD Editiont és már nincs semmi baj. Ha pedig nem akarod megvenni keress egy jó kis torrentet. Ha pedig DVD-n van meg, akkor vegyed úgy, hogy nem szóltam.
2015. ápr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen letöltötem de már tervezem megvenni.:D Köszönöm válaszod!
2015. ápr. 16. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!