Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dawn of war Soulstorm Hogyan...

Dawn of war Soulstorm Hogyan lehet minden fajt feloldani online multiplayer módba?

Figyelt kérdés
Az internet tele van "race unlock" megoldásokkal, de ezektől egy kicsit félek, mert nem szeretném, ha a steam észrevenné, hogy belenyúltam a programba, ugyanis olvastam ezután olyanokat, hogy érvénytelenné vált néhány játékos termékkódja. Voltak olyan tanácsok, hogy menjek mindegyikkel egy kört, majd lépjek ki, a steam-ből is, aztán rendszergazda jogokkal indítsam el és lépjek vissza. Indítottam mindegyik fajjal 1 kampányt, nem történik semmi, multiban a szokásos két faj választható csak.

2015. ápr. 1. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg kell venned az előző részeket (Dawn of War, Winter Assault, Dark Crusade), és akkor megnyílnak a többi fajok is. Nekem megvolt mindegyik, és már alapból játszhatóak voltak az összes fajok a Soulstormban.
2015. ápr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és szeretném hozzátenni, hogy elég volt a tört verziót telepítenem hozzá és máris több fajt engedélyezett az online steam verziós soulstormba
2015. ápr. 1. 20:07
 3/3 Nagy Vvektor válasza:

Szia

pontosan hogyan és mit csináltál hogy elérhetővé vált a többi faj? :D kérlek segíts , Lanban(Hamachi) evvel próbálkozunk mi

2016. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!