Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Élvezetes multiplayer játékot...

Jkdsfvienlsd kérdése:

Élvezetes multiplayer játékot keresek. Valaki?

Figyelt kérdés

Már meguntam a sok lövöldözős játékot ezért ilyeneket köszönöm de nem kérek.

Jobban érdekelne egy olyan multiplayer játék ahol a barátommal tudunk barangolni és eggyüt harcolni mint például a "cube world" nevű játékba.

De a lövöldözősökön kívül bármilyen érdekel csak tényleg élvezetes legyen és eggyüt tudjuk játszani.

Tud valaki ez ügyben segíteni?



2015. ápr. 1. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Rust, Dayz, esetleg minecraft, de ezek közül a dayz és a rust csak úgy működik ha steamen te és a haverjaid megveszitek
2015. ápr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bármelyik MOBA. Kis idő amíg beletanultok, a LoL viszonylag hamar megszokható pl., 5-en is tudtok egyszerre játszani (egy másik 5-ös ellen), bár lehet nem ilyen stílusúra gondoltál.


Amúgy még esetleg Don't Starve Together.

2015. ápr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kam Remake
2015. ápr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"a LoL viszonylag hamar megszokható" Élvezetes játékot keres, nem egy baromi unalmas szart.
2015. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem unalmas... A Dota-t sokkal jobban szeretem, igen, de egy egész műfaj, csak azért ne becsüld alá, mert neked nem tetszik... több millióan játsszák, és egy teljes csapattal casual szinten NAGYON élvezhető, akár kipróbálsz pár elvetemült hős kombinációt, vagy csinálsz valami trollságot, de mindenképpen élvezhető... nem pedig unalmas szar. Inkább menj vissza CoDozni, kérlek, szerintem meg az az unalmas szar :)


Amúgy meg egyedül igazándiból minden az.

2015. ápr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. ápr. 2. 13:38
 7/10 anonim válasza:
Én a minecraftot ajánlom neked!! ott lehet túlélőzni creativozni bármit lehet épiteni!!!
2015. ápr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nagyon sokat minecraftoztam régen, de köszönöm a választ! :)
2015. ápr. 12. 11:25
 9/10 anonim ***** válasza:

"Inkább menj vissza CoDozni" Nem is értem ezt az ostoba hozzászólásodat, pedig már majdnem értelmesnek hittelek, de ezzel aláástad az egészet.

Utoljára sok sok éve volt közöm a cod2 höz, meg pár éve és az 5 zombihoz és ennyi. Utálom a codokat, az 5 óta.

A Dota elég jó moba játék, de ezzel szemben a lol egy végtelenül leegyszerűsített már már igénytelen játék.

Nagyjából 2006 os színvonalat reprezentál 2015 ben.

Játékideje több emberrel együtt szerintem max. 100 óra alatt érdektelenné válik, ezzel szemben egy dotával 3 szor annyit el lehet játszani.

De ez csak az én véleményem és személyes tapasztalatom.

2015. ápr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért hittem, hogy CoDos vagy, mert "baromi unalmas szar"-nak tituláltad a LoL-t, amit rengetegen játszanak és tartanak a legjobb MOBA-nak (egyetértek veled a színvonalával kapcsolatban, mellesleg). Ha valaki így nevez egy MOBA játékot, ami igényel némi agyi tevékenységet, tervezést és csapatmunkát, az FPS "nerd". A CoD egyébként szimbolizálhat is bármilyen más 0 IQ-s játékot (bocs a CoDosoknak, persze köztetek is vannak normálisak, ne értsetek félre!): CS, Battlefield (na jó ez kicsit más, az alapján amit hallottam) stb stb.


Elnézést, ha megsértettelek.


És ez mind csak az én véleményem ;)

2015. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!