Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

A régi accountomba miért nem tudok belépni? Eddig be tudtam lépni bármikor. Pár hete léptem volna be. A játékba és nem engedett be. Próbáltam a honlapon hátha és ott se tudtam belépni. Miért? Valami megoldás?

Word Of Tanks Nem enged, be az accountomba.

Kérdések hasonló témákban: Word of Tanks, Account belépés.

2015. ápr. 2. 12:47  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sem a régi sem az új mobilom, nem okostelefon. Áttettem az újba a sim kártyát, de nagyon sok adat nem került át, pl. fotók, mentett üzenetek stb. Kérdésem, van e megoldás arra...
Melyik ez a film? Kicsit olyan, mint A tíz kicsi indián. (többi lent)
Skyrim-ra telepítettem különböző modokat, de míg azok ne vannak töltve, a régi mentések nen töltődnek be, amiket még úgy mentettem, hogy ezek a modok nem voltak telepítve. Megoldás?
Mi lehet a megoldás, hogy tudnám működésre bírni (Többi lent)?
Keresek egy régi készség-fejlesztő játékot, gyerekeknek. Ismersz ilyet? (Alább a pontosítás. )
Doodle Jump ba egy új verziót töltöttem le a telómra (android-os verziót) 9 pálya van benne de csak a régi pálya mükszik ha új pályákkal akarok játszani mindíg leáll most mit csináljak vmi megoldás?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!