Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film? Kicsit...

Melyik ez a film? Kicsit olyan, mint A tíz kicsi indián. (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon régen láttam, de valami olyasmi, hogy egy házba meghívják a legismertebb, híres nyomozókat, szóval együtt szerepel Poirot, Miss Marple, stb. (Nem emlékszem, hogy pontosan kik voltak, de olyan "hírességek", mint Columbo, Sherlock, stb.) Gyilkosságok történnek a házban, és ők együtt próbálják kinyomozni. Olyan rész is van, amikor elmegy az áram és akkor hal meg valaki (azt hiszem), meg egyszer páran (vagy csak egy valaki, nem tudom) bent vannak egy szobában, ahol ereszkedik lefelé a mennyezet (meg vannak más "trükkös" helyiségek is). A gyilkos ugye meg azt akarja ezzel az egésszel megmutatni, hogy mennyire jó, mivel ennyi szuper nyomozó dolgozik keményen az ügyeken.


Ha valaki ennyiből rájött vagy van valami ötlete, az légyszi írja le a címét vagy linkelje. És bocsi, ha nem pontos néhány adat, tényleg nagyon rég láttam.

Előre is köszi!



2014. máj. 20. 17:32
 1/3 HalkHogen ***** válasza:
100%
Meghívás egy gyilkos vacsorára
2014. máj. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Erre gondoltál?

Mert nekem ez ugrott be, és nagyon jó kis film.

[link]

2014. máj. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez az. :)
2014. máj. 20. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!