Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims3 Complete edition. Mi...

Sims3 Complete edition. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Lenne 1 problémám.Letöltöttem a sims3 complete editiont felraktam elindult bejön elsönek 800X600 ba bemegyek a beállításokba ott a felbontást átállítottam visszamegyek most a grafon állítok kiirja hogy javasolt az ujrainditás de leokézom visszanézem hogy mindent jol állítottam e be de minden a legalacsonyabb fogozaton van és nem lehet vele mit kezdeni.


1 másik: Magyarításal van gond a regeditbe kell tudom a HKEY_LOCAL_MACHINE Software Sims mappában átirni de NINCS SIMS MAPPA SEHOL most mit tegyek?



2015. ápr. 2. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne várd, hogy a lopott ugyanolyan jól működjön, mint az eredeti. Én a helyedben nem vacakolnék ilyen sz*rságokkal, hanem megvenném. Arra 4-5 000 ft-ra még csak azt se lehet mondani, hogy sok.
2015. ápr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első kérdésre csak annyit kérdeznék vissza,hogy a mentésre rámentél,mielőtt újraindítottad?


a másodikra pedig annyit tehetek hozzá,hogy a Sims mappát neked kellett elnevezned annak,amikor letöltötted a játékot. Akkor ugye létrehozott egy mappát,számodra tetszőleges névvel,és írta,hogy nevezd el Sims-nek. Én így emlékszem rá.

De,ha azt írja,hogy a The Sims mappába,akkor azt az Electronic Arts mappában találod^^

Remélem ez segít,bár a fogalmazásom nem túl helyes ^^"

2015. ápr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ugyan olyan jól működik mint az eredeti


tegyél fel újabb grafkártya drivert

2015. ápr. 4. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!