Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes úgy megvenni Nidaleet,...

Érdemes úgy megvenni Nidaleet, hogy még sosem próbáltam, vagy inkább legyen Cassio vagy Fizz?

Figyelt kérdés
Cassióval és Fizzel is elég rég voltam de őket szerettem nagyon, viszont Nidaleet meg szeretném megtanulni mert kb bárhova lehet vinni.

2015. ápr. 3. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ember, rajtad áll, azt veszed meg amelyiket akarod. Ha eleget játszol úgyis meg lesz az összes hős, nekem is megvan már vagy jinx óta sorba veszem őket 7800 ip-ért.
2015. ápr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
Utálom az ilyen kérdéseket. A játék nevét igazán megemlíthetnéd a címben, nem szakadnál bele. Amúgy meg mid fizz (mivel egyik legnagyobb carry), Nida meg inkább jungle-ben tombol most. ISMÉTLEM! Játék megemlítésétől NEM fogsz behugyozni.
2015. ápr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

1. A játék megvan említve a cimkék közt.

2. Aki felismeri az adott championokat az tudja melyik játékról van szó. Aki nem az meg úgyse válaszol.


Szerintem nida most a legjobb a 3 közül, persze ez ember függő.

2015. ápr. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én válaszoltam és mégis zavar hogy nem tudja a címbe leírni. Ez fogalmazás kérdése. Az meg hogy a címkék közt be van szúrva nyúlfaroknyi. Azt a 3 betűs LoL-t igazán leírhatta volna. Ez így annyira geek-nek hangzik mintha a játékot tartaná a valóságnak és egyértelműnek venné hogy ezeket a neveket mindenki ismeri.
2015. ápr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!