Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimben én lettem a vérfarka...

Skyrimben én lettem a vérfarkasok vezére (ugye egy küldi után úgy jöttem haza, hogy megölték az ezüst kéz tagjai Kodlak-ot) és most nézem, hogy eltűnt a farkaserőm. Mi történt? Mi van? Miért? Higy szerezhetem vissza?

Figyelt kérdés
Épp a ,,Loud and clear" küldit csinálom, bár nem hiszem, hgy számít ez.

2015. ápr. 4. 12:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A rituálét Kodlaknak megcsináltad már? Ha igen, akkor lehet ott elrontottál valamit, de lehet, hogy csak valami bug. A visszaszerzéshez írd be a konzolba, hogy "player.addspell 00092c48" idézőjel nélkül! Remélem segítettem! :)
2015. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Milyen rituálét? És azt hova kell beírni?
2015. ápr. 4. 15:37
 3/16 anonim ***** válasza:
A rituálét Ysgamor sírjánál kell megcsinálni, Bajtársak küldetés lesz majd. A parancsot pedig a konzolba kell beírni, amit ha minden igaz, a 0-val tudsz lehívni.
2015. ápr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mármint a körrel? A játékban kell vagy bekapcsoláskor? Illetve ezt a küldit hogy lehet elkezdeni? Volt egyszer egy küldi amikor én, Vilkas, Farkas, meg Aela elmentünk egy helyre ahol beszéltem Kodlak szellemével... Arra gondolsz?
2015. ápr. 4. 21:44
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen, arra a küldetésre gondoltam. Amikor megy a játék és látod a karaktered vagy bármit(tehát betöltöttél egy mentést), lenyomod a nullát és beírod a kódot a konzolba.
2015. ápr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Milyen nullát? Miről beszélsz? Ps3-ról beszélünk nem?
2015. ápr. 4. 22:41
 7/16 A kérdező kommentje:
És am mire jó a kód?
2015. ápr. 4. 22:42
 8/16 anonim ***** válasza:
Jaaa... XD Azt egy szóval sem mondtad. XD Bocsi, akkor sajnos nem tudok segíteni. Én csak PC-n játszom. :)
2015. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát mivel mondtad, hogy konzolról beszélsz... Ps3...Xbox360... tudod... konzolok..
2015. ápr. 4. 22:50
 10/16 anonim ***** válasza:
Látom, te sosem játszol gépen.
2015. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!