Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL: Blitzcrank mennyire jó...

LoL: Blitzcrank mennyire jó champion?

Figyelt kérdés
Érvek, ellenérvek?

2015. ápr. 4. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Idegesítő és erős. A q manás és cd-s, ha ellenérv kell de nem nagyon tudok többet. Érvek hogy tankos és tud hatalmas, akár midest megszégyenítő sebzése lenni.
2015. ápr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nagyon jó, akár carryzni is lehet vele egy meccset, kis túlzással. Ellenérv: ranked meccsek 60 %-án kb tiltva látom
2015. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Úgydöntöttem, megveszem.
2015. ápr. 4. 20:37
 4/9 A kérdező kommentje:
A 2. választ nem láttam. Neked is köszi. Megvettem :D
2015. ápr. 4. 20:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Érdemes is megvenni, nem hallottam még azt hogy blitz rossz, bár nem vagyok support main. Közel sem. De a jó blitz-től félek. Nem egyszer döntött már el csatát.
2015. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Blitzet akkor érdemes vinni, ha kevés tank van a másik csapatban, mert csak ingyen behúznád oda ahova kerülni akar. Ezen kívül supportok közül a legrosszabb a peelje. Viszont ha nem mobilis, papírok ellen megy akkor erôs. Gyakran invadelni is szoktak a grab miatt.
2015. ápr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hehe, eszembe juttattál az invade-el valamit :D mikor a kéket vagy épp a junglert halászod ki, na az vicces, főleg amikor véletlen a játékos akad a horogra X'3
2015. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

troll champ

kva OP

2015. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te minden lolos kérdés alá odakulázol valami rövid szitkozódást. Menj már...
2015. ápr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!