Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek rossz ötlet...

Szerintetek rossz ötlet elkezdenem ilyen videókat készíteni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy sokat játszunk ilyen oline játékokkal(pl y8.com)...

és azokat venném fel,ugyanis sok érdekes, vicces játékokra szoktunk bukkani... jó ötlet? vagy szerintetek ezis már tömeg csatorna lenne ?



2015. ápr. 5. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az oldalt de megpróbálhatod. Mérlegelni kell hogy a befektetett energia hoz-e akkora nézettséget hogy megérje...
2015. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Tele van a youtube "normális" játékvideókkal, nem hiányzik még egy a flash játékokról.

A "tömeg csatornáknak" sok nézőjük van, a tiédnek nem lesz.

2015. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, de undok vagy második. Már miért ne lenne? Ha jó a szövege és amiket mutat akkor ..... meg kell próbálni valahogy kitünni a többiek közül.
2015. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

OK, egy év múlva készen állok nyilvánosan bocsánatot kérni, ha pistivagyokhe hatalmas youtube-sztár lesz a y8.com-os videóival. De ezrével vannak olyan srácok, akiknek fogalmuk sincs, miért és miről, de mindenáron youtube-videókat akar készíteni, mert az olyan menő.


Pista, te meg ne sértődj meg! Én ifjú koromban képregényeket fordítottam, amiket pár száz ember olvasott, de nekem örömöt szerzett a velük való babrálás. Ha neked is örömet szerez a videózás, hajrá! Csak meggazdagodni ne akarj belőle.

2015. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

csinálhatsz, de pár dolog nem árt hozzá:


-érett hang. Én 10 másodperc múlva zárom be a videókat, ha a cérnametélt 3 magas C-t kiénekelni tudó 10 évesek hangját meghallom.

-jó fogalmazás. Ne így nézzen ki, hogy: "Sziasztok őőő a mai videónkban őőőő..."

-érdekes téma. Tele van a net tömeg hulladékkal semmi ötlet nélkül. Legyen egyedi elképzelésed, jó ötleteid, amiket meg tudsz valósítani.

-értelmes név. Névbe ne rakd bele a neved, születési éved vagy jelenlegi életkorod. Tehát a "pistavagyokhe" névvel, amivel itt vagy fent, nem ajánlanám a videós karrier kezdést.

-videók és hang minősége. Ha recseg, ropog a mikrofonod felvételkor, rossz a képfelbontás, kockás a kép stb, akkor nem lesz sok néződ, mert ez hatalmas hiba.

-Ne ebből akarj megélni. Ha azért kezdesz el youtube videókat csinálni, hogy pénzt szerezz, bele se kezdj, mert úgy pofára fogsz esni, hogy csak na. A nagy youtube-osok és streamesek is van, hogy fél-egy de akár több évig ingyen csinálták, jól csinálták, lettek nézőik akik támogatták őket. Ebből kifolyólag ha úgy kezded ebből fogok megélni, az már alapból rossz.

-rendszeresség. Heti 1 videó nem lenne rossz, de a lényeg, hogy rendszeresen csinálj videót. tehát ne az legyen, hogy csinálsz egy videót, majd 2 hónapig kuss és semmi válasz.

-élvezd. Én azt is fontosnak tartom, hogy élvezd, amit csinálsz. Hogy megéri-e neked a befektetett idő és energia, csak te tudhatod.


Régen én is fordítottam angolról magyarra feliratot, élveztem, de már abbahagytam. Az se rossz.

2015. ápr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézzük reálisan a dolgokat: hacsak nem tudsz valami kiemelkedő pluszt nyújtani, akkor csak egy leszel a sok gameplay-csatorna között.

De most ha téged ez leköt, ha szereted csinálni, miért ne csináld? Attól, mert más is csinált már hasonlót, te miért ne csinálhatnál? Senki nem sajátíthat ki magának egy-egy műfajt, te is ugyanúgy csinálhatsz gameplay videókat, mint bárki más. Ráadásul flash-játékokról kifejezetten kevesen videóznak.

2015. ápr. 7. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!