Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dayan ZhanChi versenykocka, jó-e?

Dayan ZhanChi versenykocka, jó-e?

Figyelt kérdés

Egy Dayan ZhanChi megfelelő versenykocka? Úgy értem, nem esik szét, nem nagyon kell szilikonozni... stb

A válaszokat előre is köszi! :)



2015. ápr. 8. 14:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy két kézre!
2015. ápr. 8. 14:49
 2/4 anonim válasza:
tudod a dayan ZhanChi egy örök klasszikus, amugy a világrekordot is ezzel a kockával állították, sosem esik szét, a szilikonozása az attol függ hogy mennyire használod de viszonyag jo, én pl. naponta olyan 50X tuti kirakom és max 2-3 hetente kell szilikonozni, a szilikonoknál a szilikon 1000 szerintem a legjobb én azt használom és az én forgatási stilusomnak kiváló szóval csak ajánlani tudom.
2015. ápr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha nagyon profi kockát szeretnél akkor moyu aulong v2, dayan zanchi v ,gansIIIv2 fangsishuangren vagy v3 ha pedig egy elég olcsó de jó kockát akkor yj guanlong ezek nekem mind meg vannan és nagyon jók
2015. ápr. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! (Bocsánat a sokkal későbbi köszönömért, de csak most találtam meg a kérdésem...)
2015. jún. 23. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!