Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol tudok szerezni konkrétan...

Hol tudok szerezni konkrétan egy koreai személyi számot?

Figyelt kérdés
Mivel szeretnék játszani a League of Legends koreai szerverén ezért kell egy koreai személyi szám v ilyesmi, honnan tudok a neten szerezni?

2015. ápr. 9. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Boltból.
2015. ápr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
te is odaadnad a szenelyi adataid egy pistikenek a neten? es gondolom koreaiul is tudsz es ubercsucs neted van es max 10-es pinged lesz.
2015. ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Legalább írni tudnál...
2015. ápr. 9. 21:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Láttál már koreai LoL-t? A szövegek 90%-a koreaiul van. Szöveges kommunikáció kötelező, ha nem szólsz vissza, kirúgnak. Ahogy az előttem szóló jelezte, lehet neked akármilyen jó neted, a távolság miatt akkora pinged lesz, hogy másodpercekkel később ér oda a gombnyomás után a jel.

Felejtsd el, képtelen ötlet.

2015. ápr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mar az alap otlet hogy valakinek a szemelyes adatait megszerezni csak ugy a neten kesz baromsag, de ugye az ilyeneknek hiaba mondasz barmit...
2015. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudjátok mi az a WTFast? Nem? Akkor meg ne okoskodjatok a pingről, tudatlan barmok :) Ja és keresztapámék Koreában élnek 2 éve és tegnao hivtam fel őket és adtak számot, és már több gamet is letoltam azóta :) De kössz a segítséget nyomorult fórumhuszárok (Y)
2015. ápr. 10. 12:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudjuk, mi az a WTFast, röhögünk is jóízűen azokon, akik benyalják ezt a marhaságot.


De légyszi, mesélj még a csodálatos kalandjaidról, hogyan győzted le a napi 14 órát kockuló koreai LoL-bajnokokat!

2015. ápr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem dédnagyapám volt Hermann Göring, és örököltem a megmaradt Luftwaffe repülőgépeket, amiket úgymond "lízingbe" adtam a múzeumoknak és repülőnapokat szervező cégeknek. Egész nap ülök a lyukamon és dől a sok bevétel.
2015. ápr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!