Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks. Hogyan lehet...

World of Tanks. Hogyan lehet távolodó kamera nézetre váltani, mint ami néhány videóban látható?

Figyelt kérdés
Vannak videók, amikben a kamera megy a lövedék után, vagy felmegy a kamera és az ellenség szemszögében áll meg. Ezt hogyan lehet bekapcsolni? Vagy ez egy mod/program?

2015. ápr. 12. 01:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Linkelnél ilyen videót?
2015. ápr. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 berci0127 ***** válasza:
Az automata célzásra gondolsz? Mert ha igen akkor azt a jobb egérgombbal lehet bekapcsolni kikapcsolni, és az a lényege hogy automatikusan becélozza az ellenséges tankot!
2015. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az egy mod es ha jol tudom illegalis, de ez nem biztos.

Az, amikor a kamera koveti a lovedeket nem, az ellenseg szemszogebol valo nezet sem, de pl. a madartav igen, mert, akkor ugy lathatod a mapot, mint egy arty, es latod, hogy merre doltek ki a fak, valamint a lanctalp nyomait, tehat az illegalis. Az elso ketto nem, de az utolso igen! A mod nevet sajnos nem tudom.

(Bocsi, hogy ekezetek nelkul irtam)

2015. ápr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha valóban erre gondolsz az nem illegális.Az arty-val ha játszol a G betűvel kell aktiválni.

[link]

2015. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem replayekre gondol a kérdező, sok jutubos utólag kommentál a videó alá. Replay visszajátszásánál, meg simán meg lehet oldani ezeket a dolgokat amiket a kérdező írt.

Kapásból két videóst is ismerek akik összevágnak néha ilyeneket a videójukban és nem hiszem, hogy csalnának.


U.i.: A két videos neve: Quckybaby és Jingles.

2015. ápr. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, ilyesmire gondoltam (0:50-nél pl) https://www.youtube.com/watch?v=a28O47-85V0&list=WL&index=19
2015. ápr. 14. 18:53
 7/9 A kérdező kommentje:
így hátulról "senki kamera nézetéből sem nézve" dolgot hogy lehet?
2015. ápr. 14. 18:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek visszajátszások. A játékos játék közben rendesen játszik. Játék végén elmentődik az egész játszma, amit visszalehet nézni videó formájában, ott már lehet mindenféle nézetet váltani és e közben veszik fel videóra, nem pedig élőben.
2015. ápr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tudom hogy visszajátszás, engem az érdekelne hogy azt a "mindenféle nézetet" hogy lehet állítani?
2015. máj. 2. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!