Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Található olyan online kamera...

Található olyan online kamera az interneten, amelyen a budapesti Kossuth tér látható?

Figyelt kérdés
A fél google-t végignéztem de nem jutottam semmire, gondoltam hátha itt vannak ügyesebb emberek mint én. Előre is köszi a segítséget! ;)

2012. szept. 17. 18:43
 1/4 Komplikato ***** válasza:

Ha van online kamera, az magánszemélyé. Valahol van az ilyeneknek gyűjtőoldal, most nem lelem.

A közlekedésieknek a kamerái itt nézhetőek meg: [link]

De itt nincs a Kossuth tér, mivel nem egy igazi forgalmi csomópont.

2012. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Komplikato ***** válasza:

Kereső rengeteg Kossuth teres kamerát lel, van tokaji, kaposvári, debreceni, kecskeméti, stb. De budapestit nem leltem.

Itt van még rengeteg országszerte, persze Kossuth tér itt sincs, ezek az időjárás követése miatt vannak beüzemelve: [link]

2012. szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg jó lenne ilyen, mert akkor a Parlament előtti programokat is lehetne látni. Gondolom politikai megfontolásból nincs ilyen lehetőség (milyen kár - ugye?)
2012. szept. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jaja, most mondják, hogy valami tüntetést csináltak a libsik a térre, hogy OV monnyonle, jó lenne látni, hogy mennyien vannak. Kicsit a torgyáni idők jutnak erről eszembe. :-)
2016. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!