Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miről szól a witcher 1-2?

Miről szól a witcher 1-2?

Figyelt kérdés
Nekem olyan gondom lenne, hogy ugye nemsokára kijön a The Witcher 3 játék és én nem tudok játszani az első kettővel(konzolom van), de nagyon érdekelne a sztorijuk. Csak röviden, de részletesen, ami fontos lehet a folytatás szempontjából (történet, karakterek, helyszínek, ellenségek). Szóval ha valakinek lenne ideje leírni v esetleg vmi linket küldeni ahol jól fent van azt megköszönném.

2015. ápr. 12. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Wikipedian fenn van. De iszonyat jo jatek mind2 szoval szerezd be inkabb a 2 biztos volt xboxra, az 1et meg egy szarabb gep is elviszi, csak van a csaladban... Jo jatekot ;)
2015. ápr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
wikipedián kissé zavarosak főleg a 2 mert ugye ahhoz tudni kéne az 1et meg neveket se vágom :/ ps-em van... és nem az a baj h szar a gép hanem nincs... csak laptop
2015. ápr. 12. 20:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy laptop-e vagy nem, a teljesítmény a fontos. Én nem ajánlanám, hogy játssz a hárommal az első kettő nélkül. A sztori amúgy egy mutánsról szól, akiket kvázi szörnyvadászatra fejlesztettek, az egy úgy kezdődik, hogy ellopják az átváltoztatásokhoz szükséges ún. mutagéneket. Rengeteg mellékküldetés van, de a főszál végső soron ezekre megy ki. A kettő arról szól, hogy az végén meggyilkolják a királyt, és ezzel Geraltot gyanúsítják. Ahogy a második rész cselekménye megy, az egész összeesküvés leleplezése lesz majd. Szándékosan nem részletezem, hátha mégis játszani szeretnél.
2015. ápr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát ha ennyire nem akarod leírni akkor végigszenvedem laptopon, de sztem első pályán nem jutok tovább, mert mire megfordulok ezzel a szar touchpaddal lekaszabolják a fejem XD
2015. ápr. 14. 19:05
 5/11 anonim ***** válasza:
500 forint egy egér, és bumm kész.
2015. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Neked meg mennyi 5 perc h leírd azt bumm kész...
2015. ápr. 15. 17:00
 7/11 anonim ***** válasza:
5 perc? Háromnegyed órát részenként biztos ellennék vele, ha pontos akarok lenni. Különben sem akarok spoilerezni, ha mégis ki akarnád játszani, mondom.
2015. ápr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de én nagyon utálok pc-n játszani sőt sztem még sose játszottam pc-n... 7-8 éves korom óta csak ps-en játszok... és így valószínűleg nemtudnék koncentrálni a sztorira
2015. ápr. 16. 14:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a prológus alatt megszoknád szerintem.
2015. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy a játék elején lesz egy összegzés az előzményekről, de amúgy a fejlesztők is nyilatkozták, hogy nem lesz annyira szükséges az előző részeknek az ismerete.
2015. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!