Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek ezek a játékok...

Szerintetek ezek a játékok rámennének a gépemre? (több lent)

Figyelt kérdés

Nincs túl jó gépem csak a Harry Potter és a Főnix rendje (5.) és a Harry Potter és a Félver Herceg (6.) játékot szeretném feltelepíteni. Előre is köszönöm! [link]


[link]



2015. ápr. 14. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A játékokat nem ismerem de a gépigény a 6.-hoz szerintem megvan (akkor az 5.-hez is)
2015. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az a baj, hogy az 5. demóját letöltöttem teljesen laggmentesen futott. Aztán letöltöttem a 6. teljes részét azon csak sötét kép és semmi. Aztán az 5. rész egészet és ugyanez. Mind a 2-t daemon toolsal telepítettem a crackel. Lehet az a baj?
2015. ápr. 14. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy most válaszolok , de akkor sem tudom mi baj.
2015. máj. 11. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült letöltenem. Nem Daemon tools-os kellett hanem a sima setup-ot kellett letöltenem. Elindult ment szépen.
2015. máj. 19. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!