Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LOL-ban miért van az, hogy...

LOL-ban miért van az, hogy egy ideje csak olyanokat kapok akiktől feláll a szőr a hátamon?

Figyelt kérdés

Üdv.


Eddig nem panaszkodtam a BLIND-es vagy DRAFT-os társakról,néha-néha beugrott egy.

de most : 3v1- volt jött 1 SUPPORT,aki egész meccsen easy volt,fél HP-ja a supportnak,az AMUMU-t megütöttük,erre ott hagynak ,mert távol látni,hogy az őrnél elhaladt felénk a support.

meg az enemyvel beszél románul,de a csapattársakkal nem meg ilyenek.

Ez mi?

Nem hiszem,hogy ennyiszer ennyi "véletlen sorsolás" van.

kihagytam kb 1 hónapot


2015. ápr. 19. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
leesett az mmr-ed és ezért kapsz ilyeneket. Ha sokat nyersz, akkor jobbakat fogsz kapni. Ajánlott mind rankeden mind normalon banánokkal együtt menni, egy ts vagy skype segítségével könnyebben hozhatók az ilyen meccsek.
2015. ápr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez a gáz átlag 3-5x halok ,átlag 15-25 között ölök és 10-25 assist.

Úgy átlag 18/3/14 körüli statokba vagyok,vagy felette.

De Legutoljára 24/1/17-tel lose...

2015. ápr. 19. 13:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért én kiváncsi lennék egy sumonner névre, mert ezek a statok tipikusan a nagyotmondás kategóriába valók.
2015. ápr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!