Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a kritikátok a Pokoli...

Mi a kritikátok a Pokoli Szomszédok 1. ,2. ,3. ,4. és 5. részével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van kritikátok a Pokoli Szomszédok játékkal?

Te honnan töltötted le? Torrenttel?

Melyik részt szereted?Melyiket nem? Miért? Volt olyan amit nem tudtál benne? Mi ??? :D xD

Ezt csak úgy kiírtam :)

Én a második részt szeretem a legjobban.Torrenttel töltöttem.A 3. & 4. része nem nagyon tetszik....az ötödik...azt még nem is néztem meg :S

Én mindent tudtam,és nem néztem meg neten...úgy nincs értelme,ha megnézed sztem...


2010. febr. 21. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyi baj van velük, hogy elég rövidek és unalmas újra nekiállni. Én, csak az 1. és a 2. résszel játszottam, de hallottam, hogy gyengék lettek az utána levő részek.
2010. febr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is így vagyok vele. Az 1. meg a 2. tettszett, azt ki is vittem. A 3. részt egyszer kipróbáltam, utána letöröltem.
2010. febr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát igen,egy idő után unalmas,ha már megcsináltad.De én másfél éve nem játszottam rajta :)

Most fogok újra (a 2.-on)

2010. febr. 21. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!