Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan legyek híres youtube-os?

Hogyan legyek híres youtube-os?

Figyelt kérdés

Főleg sims 3-as videókat teszek fel.

Előre köszönöm az értelmes válaszokat.:)



2015. ápr. 21. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

ha csak hires akarsz lenni mar startbol elszurtad.

simsbol meg van egy csillio video mar, miert pont teged nezzen valaki?

2015. ápr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Olyanokból kell gameplayt ami nemrég jött ki. Arra kíváncsiak az emberek. Pl.: GTA V PC, Mortal Combat X stb..
2015. ápr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok gta-t nem hiszem, hogy néznének tőlem. 1.válaszoló én is ezt kérdezem tanácsot kérek hogy néznének engem.
2015. ápr. 21. 19:58
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

#2, a Gta meg Mk hiaba uj, mar tengernyi anyag van rola.

legegyszerubb modja hogy hires legy hogy hulyet csinalsz magadbol, vagy talalj ki valami EGYEDIT!

2015. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyedin belül mit értesz?
2015. ápr. 21. 20:20
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
olyant amit nem csinalnak rajtad kivul meg 100000-en.
2015. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Vajon mi lehet egyedi? Az, amit nem látnak 10 kis millió másik youtube-ostól. Alapvetően már a startot elrontottad, hírnévre vágysz. Nem ezért kell(ene) elkezdeni videózni, hanem ez is egy önmegvalósítási mód. Élvez(ne)d (kéne) azt, amit csinálsz.


Ha nincsenek saját ötleteid, egyedi elképzeléseid, akkor nem leszel híres.

Emellett remélem perfekt angol megy, mivel az a jelenlegi internetes világnyelv, ha azt nem beszéled, csak magyart, már elvágtad magad a hírességtől.

2015. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal.


A legtöbb híres youtube-os úgy kezdte, hogy ÉLVEZTE, amit csinál. A saját maga szórakoztatására tette, nem azért, hogy hírnév és gazdagság legyen ebből valamikor. Tucatnyi lány simmert ismerek YT-n, engem egyik sem tudott megfogni. Nem azért, mert lányok, de valahogy unalmas, amit csinálnak, pedig én magam nagy rajongója vagyok a játéknak.


Ha te fel tudsz jönni valami érdekessel, tényleg kreatív vagy legalább építkezésben, Sim-készítésben, talán fel tudnál mutatni valami egyedit, de önmagában ez édes kevés lesz. Sims-en kívül kiterjeszthetnéd az érdeklődési köröd más játékokra is.


Az angol nyelvtudás valóban elengedhetetlen.

2015. ápr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Sims tipikusan az a játék amit fényévekkel unalmasabb nézni mint játszani.
2015. ápr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megy az angol és szeretem csinálni.Már kitaláltam valamit és köszönöm a válaszokat. Én szerettem egy ideig nézni youtubon a simset de inkább ilyen challenge-et néztem. És nem azért csinálom hogy ebből éljek hanem inább szórakozásból. :)
2015. ápr. 22. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!