Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem érzem hogy megvan a...

Miért nem érzem hogy megvan a 60 fps? Olyan, mintha épp 30-40 el menne a játék!

Figyelt kérdés
A monitorom 60Hz-es, de ha pl nézek egy gameplayt akkor olyan szép sima a játék, amikor pedig játszom, mint már írtam olyan mintha 30-40 el menne. Amikor mozgatom az egeret egyáltalán nem olyan "smooth". Mit tehetnék ez ellen? Counter-strike: Source ~120 fps em van átlagban.
2015. ápr. 23. 17:02
 1/5 Ákos :) válasza:
Nézd meg pinged ! :)
2015. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az is számít?


(Nem hiszem, hogy azzal lenne a baj, mert botmeccsben is ez van, ahol 5 pingem van. :c)

2015. ápr. 23. 19:38
 3/5 Wolfenstein2000 ***** válasza:
Sok probléma lehet, én is tapasztalok ilyet más játékokban (1200 fps, de szaggat az egész), legtöbbször a VSync kikapcsolásával megoldódik a probléma, de ha ez nem oldja meg, akkor ki tudja. Minden játéknak meg van a maga kis búgja, amit ha átállítasz, minden simább lesz, ez pedig legtöbbször a VSync. Ha ez nem az, akkor kezdj el kutakodni a videóbeállításokban ^~^
2015. ápr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A játék egyáltalán nem szaggat, és ezt nem is írtam!
2015. ápr. 24. 16:04
 5/5 A kérdező kommentje:
De köszi, utánanézek
2015. ápr. 24. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!