Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends miért...

League of Legends miért vesztek folyton?

Figyelt kérdés
3 nap alatt felhoztam bronz 5-ből magam bronz 1-be addig szinte csak nyertem, és mióta bronz 1-be vagyok azóta folyamatos vereséget szenvedek, ami már addig fajult, hogy bronz 3-ba kerültem egyszerűen bármit csinálok lehetetlennek tűnik mert szinte mindig nyerem a lanemet, de a többi lane elúszik.Nem szoktam flamelni,trollkodni,afkolni de a csapatomba olyanok vannak akik úgy játszanak mintha most kezdték volna el az egész LoL-t, rengetek időt fektettem már a játéba 2 éve játszom.Segítsetek légyszíves!

2015. ápr. 26. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Ezt hívják elohellnek. De ha jó játékos vagy, és nem vagy oda való, akkor ki fogsz jutni, csak idő kérdése. Csapatszellem, buzdítás még mindig fontos, a segítségnyújtás a másiknak. Rá kell jönnöd, hogy mi a teamwork, és mi a snowball (snowball: ha nyered a lane-d, és mész másik lane-re segíteni pl. pusholni, ölni). Snowballal könnyedén lehet segíteni a többi lane-nek, ha problémák vannak.
2015. ápr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszodat!
2015. ápr. 26. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Én többek között ezért sem játszom már csapatalapú kompetitív játékokkal. Ha veszítek, akkor azért veszítsek, mert az ellenfél ügyesebb volt, ne pedig azért, mert a társaim magasról tesznek a csapatjátékra.
2015. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem elohellnek hívják. Ezt úgy, hívják, hogy kiégés.

B5-ből B1-be nem 2meccset kell játszani és ráadásul 3nap alatt, ezek után jó hogy nem tud már normálisan koncentrálni.

2015. ápr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ugyanez van nálam is... a 10 meccsből 5 alkalommal minden játékban 4-3 premade csapatok ellen kellett játszani,persze az én csapatomban nem volt jó premade vagy egyáltalán nem volt. Mindig az történt h boton lefókuszáltak minket, mindig 3-4-en gankeltek és a többiektől hiába kértünk segítséget , mert tojtak az egészre. A végén meg persze írogatták h 9x report minket mert h feedelünk...és akkor még tényleg én kaptam a bant... meg a silver 5-öt, a 10 meccs után. Ebből azóta sikerült felkerülnöm silver 2 be, amit 2 nap alatt elvesztettem és megint silver 5 ben vagyok, mert sorozatban olyan csapatokat kapok , akik nem tudják mi az a teamfight, meg olyan hősökkel játszanak akikkel még nincsenek semmijen szinten. Azt bírom a legjobban , amikor support vagyok megmentem a többit egy csomószor, de ilyen majdnem lehetetlen helyzetekből és amikor rám fókuszál az enemy akkor szarnak a fejemre és amikor beírom h nice help... akkor csak jön az oltás h én support vagyok és levagyok ejtve.jah de persze mivel fókuszálnak rám és 0 segítségem van ..elkezdek feedelni és akkor persze flamelnek meg reportolnak.A legjobb amikor én carryzem morganával supportként, mert a többi annyira 0 és a teamfightokban amikor már 3- ra történik h először rámfókuszál az ellenséges csapat, megölnek és utána meghal könnyedén a többi is és képtelenek felfogni, h ezt nem kéne hagyniuk , de erre persze csak megkapom azt válaszként, hogy én support vagyok és az a dolgom, hogy én haljak meg először.Main adc és support vagyok azért megyek mindig botra, de általában az 1v1 meccseket is nyerem de olyankor a többi lane feedel mindig és mit sem ér h én jó voltam a saját lanemen.Ha meg megyek segíteni botra,akkor meg a saját statomat rontom el, mert mindig az a vége h én meghalok az adc, support meg be van fosva az enemytől és nem segítenek és akkor még beírja nekem h ő reportol...
2018. jan. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha elég jó játékos majd kijut?ahahaha Egy módon tud feljebb jutni, ha keres magának egy platinum játékost, aki kiviszi őt onnan, egyébként meg esélye sincs. Én 7 éve játszom néha váltok lanet, de 98%ban boton játszom adc vagy support. Néha találok egy játékost akivel jók vagyunk egy ideig feljebb megyünk 2 devisiont, majd szépen lassan egycsapásra elkezd zuhanni lefelé az egész. Mindig ez van. Ha egyszer van egy nyerő szériád, akkor legközelebb olyan sorozat vesztés lesz, hogy el is buksz 2 devisiont. Annak van igaza aki trollkodik ebben a játkban, mert komolyan venni nem szabad, beleőszül az ember.
2022. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én aramon játszok és kb a 14 lejátszott meccsemből 13 lose....

Én vagyok a csapatból egyedül 13 killel a többi pedig 1/20,afk,3/20 stb.


Ez miért van szerintetek,hogy mindig olyan játékosokkal dob össze a játék akik olyan bénák,hogy még a botok is jobbak náluk?

2022. nov. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!