Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 egyedi tartalom telepít...

Sims 3 egyedi tartalom telepítésénél hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék hozzátok fordulni kérdésemmel, amit másoktól is kérdeztem de valahogy nem működik a sok segítséggel sem (valószínű hogy az én hibám miatt):

Mikor letöltök egy egyedi tartalmat akkor elsőnek mindent a Dokumentumok--> Electronic Arts-->Sims 3-->Downlands mappába telepítettem. Ezután már annyit megértettem (ha persze így jó) hogy aminek nem ilyen sims jele van (asszem package), azt a Dokumentumok-->Electronic Arts-->Sims 3--> Mods mappába mentettem. Elsősorban is: Ezt a mappát én csináltam, beleraktam egy Package, és egy Overrides mappát. Találtam máshol is egy Mods nevű mappát: E meghajtó--> Sims 3 Libery-->Sims 3-->Mods-->Packages. So. Most már összezavarodtam. Nem tudom mit hová telepítsek. Van valami Helper Monkey nevű alkalmazásom. Rengeteg ruhát letöltöttem, ebből alig jött le valami. Valaki eltudná mondani mi hová kerül, lehetőleg ne "programozási" nyelven mert nem nagyon értem így sem, nem hogy úgy. Előre is köszönöm szépen minden normális választ! :)



2015. ápr. 27. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:

A Mods mappát nem te csinálod. Itt van, ezt kell letölteni: [link]


Ebbe rakod a package fájlokat.


A Sims3Pack "nevű" fájlokat pedig a Downloadsba. Ezeket telepítened kell az inditópulton.

2015. ápr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. máj. 4. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!