Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért halt meg a karakterem...

Miért halt meg a karakterem Diablo3-ban hardcore módban, míg be se voltam jelentkezve?

Figyelt kérdés
Tegnap így játszottam, játszottam, majd estefelé vissza mentem a városba és kiléptem a játékból. Erre most, mikor lépnék be a karakterembe, mit látok? Hogy meg van halva a karakterem és a Hall of Fallen Heros-hoz akarja berakni. Ez mi? Bug? Csak úgy magától meghalt, míg bent sem voltam? Még bejelentkezve sem?? Ez most fölkúr. Igaz, csak seasonal hardcore mód és csak 54-es voltam, de akkor is.

2015. ápr. 27. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Írj a supportnak.
2015. ápr. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A Blizzard mondta ki, hogy nem érdekli őket, milyen oknál fogva hal meg hardcore karakter, nem fogják feléleszteni. Amúgy meg battle.net-en valamiért disabled a hozzászólási lehetőségem és az új téma indítása is. Support meg szerintem leszarná, gondolom egyrészt sok levelet kapnak és nem fognak mindre válaszolni, másrészt nincs erre semmilyen bizonyítékom.
2015. ápr. 28. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!