Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a mass effect 3 végéről?

Figyelt kérdés
éppen most játszottam végig a triológiát és engem ledöbbentett a játéknak a vége, vártam a heppyendet és hogy túlélik meg minden erre az egész csapat meghal és mindenki, legbelül azért tudtam hogy shepard meg fog halni de nem gondoltam volna hogy így. ti mit szóltok hozzá?

2015. ápr. 28. 14:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem csak Shepard halt meg, de az nem is zavart, csak hogy ÍGY, ilyen értelmetlen, fölösleges, barom módon.

Ez a befejezés pofán köpése volt az összes rajongónak, tönkretették az összes szép emlékemet a sorozatról. Hiába készül a 4. rész, nem fogom megvenni.

2015. ápr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Gugu Gabor ***** válasza:
Fene se tudja hogy lehetett volna igazán jól befejezni, tökéletes hapyend sem lett volna jó szeriintem...
2015. ápr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
#2: A Reaperek már az első pillanattól fogva elképesztő túlerőben vannak, fel voltam rá készülve, hogy minden hősünk meghal. Egy önfeláldozó, igazi hősi halált gond nélkül el tudtam volna fogadni, de ezt az értelmetlen zagyvaságot...
2015. ápr. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
második végigjátszásomra azért nekem sokkal elfogadhatőbb befejezés lett, sikerült összeszednem a hadsereget és jó döntéseket hoztam végig, végül elpusztítottam a kaszásokat a föld megmenekült, a csapatom tagjai a normandyn túlélték és a végén még shepard is túlélte a robbanást.
2015. ápr. 29. 11:39
 5/15 anonim ***** válasza:

#4: Túlélte? Hát, azt a tíz másodperces jelenetet nem tekinteném mérvadónak...

De mindegy, a Bioware megerősítette, hogy a MA trilógia lezárva, a 4. részben nem szerepel Shepard semmilyen módon, új sztori indul.

2015. ápr. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Unari ***** válasza:

Szerintem állat a befejezése. Hogy halna meg az egész csapat. Nálam mindenki túlélte. Akit nem lehet sehogy megmenteni az Thane (már a második részben is haldoklott), a rejtőzködő fickó (ha öngyilkos lesz végül is megmenekül), a Légió/Tali (ez ami kicsit sajnálható, de abszolút logikus döntés) és a kapitány, de ezek szinte várható dolgok voltak.

A befejezés első kivitelezése kissé elsietett. Jó hogy elkészítettét az outrót. Kellet hozzá. A négy választási lehetőség az egész játék alatt adott volt, de ezt kevesen veszik észre. Az egész fejlődést egy szemszögből kell figyelni az pedig Shepard.


1. Véghez viszi a célját Reaper-nek annyi. Mindenki happy és várja mi lesz az az indok amikor újra összeugrik a galaxis. Ezért indul el. Ez a fő irányvonal. Innen csak letérni lehet. (b verzió, megvannak a pontok és Shepard túléli)


2. Túllép egy emberi gáton és az evolúciót válassza. A reaper-nek ez volt minidig is a célja. Rend a káoszban. Első résztől kezdve tudvalévő.


3. Utópia mi az emberi fajt mindenek felé emeli azzal hogy a legnagyobb hatalom irányítását a saját kezébe veszi. Ez is rend csak az emberek szemszögéből. (Náci utópia ha így jobban tetszik :-D) Ez azóta sejthető amióta a Rejtőzködö fazon megjelent.


4. Összeroppan, megtörik. A veszteségek elködösítik a jó dolgokat úgy érzi nincs mit megmenteni. Az aratás folytatódik. Abszolút hihető emberi reakció. (nagyon jó hogy Liara holokronja meséli el a múltat)


Igazi katarzis hogy ott áll az egész csapat, és Liara (nálam minig ő volt love story még a ME2-ben sem volt Sheaperd senkivel a fényképét nézte az utolsó akció előtt) Elhelyezi a névtáblát a hősök falán. Ez csak jobb mikor előtte megcsinálod a party DLC-t és kész a fotó a végén. Jó a játék jó a befejezés. 4. rész újsor nagybetű.

2015. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6: Véded a védhetetlent, de sebaj. A lényeg, hogy te élvezted.
2015. szept. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Unari ***** válasza:
Ez kb olyan hogy egyél tehénszart 10000 légy nem tévedhet.
2015. szept. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem rettenetes, azért harcoltál és Küzdöttél 3 Játékon keresztül hogy meghalj.. hát mondom.. lepetéztem abban a pillanatban mikor Ki kellet választani hogy akarsz meghalni-XD
2015. okt. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Unari ***** válasza:
Én már a második résztől erősen sejtettem, hogy nem fogja túlélni. Egyszerűen valahogy nem passzolt a hangulatba hogy túlélje. Nem is lett volna jó. Nem azért harcolt hogy neki legyen jó. Ha végig paragon voltál egyenes út ez a következtetés. Nagyon sok olyan sztori van ahol jobb a vége ha meghal a hős. Pl.: Rettenthetetlen tök szar lett volna ha happy end a vége, vagy akár a 47 ronin története, azért küzdöttek hogy szép haláluk legyen. Soha még csak fel sem merül hogy túlélhetik.
2015. okt. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!