Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a mass effect 3 végéről?

Figyelt kérdés
éppen most játszottam végig a triológiát és engem ledöbbentett a játéknak a vége, vártam a heppyendet és hogy túlélik meg minden erre az egész csapat meghal és mindenki, legbelül azért tudtam hogy shepard meg fog halni de nem gondoltam volna hogy így. ti mit szóltok hozzá?

2015. ápr. 28. 14:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
csak az baki hogy a 47 Ronin eleve a Shogun ellenségei voltak. Bizonyos szempontbol
2015. nov. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Vagyis Nem voltak szimpatizánsok neki
2015. nov. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Unari ***** válasza:
Ezért volt hatalmas kegy részéről hogy megengedte hogy saját kezűleg haljanak meg. Egy szamurájt nem érhet nagyobb megtiszteltetés. Számukra ez azt jelentette hogy bűneik megbocsájtottak, és szamurájok lehettek megint nem roninok. (ami egyenlő a szégyennel)
2015. dec. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett a vége. Nálam is csak Shepard halt meg, akinek szerintem az önfeláldozás teljesen a személyiségéhez, és a küzdelméhez illő lezárás volt (synthesis-t választottam), Thane románccal arról sem volt szó, hogy hátrahagyott valakit, tulajdonképpen követte a szerelmét, és az egésznek az az üzenete, hogy a megértés, és a béketeremtés eszméjét adta át a galaxisnak: kibékítette a kroganokat és a turiánokat, a geth-et és a kvárikat, és a végén volt akkora ereje, hogy minden szörnyűség után megpróbálja, és meg is értse magukat a Kaszásokat is, elég mélyen ahhoz, hogy a teljes békéért az életét adja, és létrehozzon egy utópiát. Az, hogy nem éppen tudományosan megalapozott zárás, az meg nem zavart, a Mass Effect amúgy sem éppen hard sci-fi.
2018. nov. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Unari ***** válasza:
Az egész sztori nem a tudományról szólt még ha ebben is volt becsomagolva Ezért nem volt tudományosan megalapozott zárás. Végig filozófiai - vallási gerinccel rendelkezett csak a köntös folt sci-fi. Már a neve is erre utal: Shepherd = pásztor. Szerinted ez véletlen? Nem, nem az.
2022. febr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!