Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assasins's Creed 2. Megveszitek?

Assasins's Creed 2. Megveszitek?

Figyelt kérdés

Nem tudom,ki mennyire tájékozott,de az Assasins's Creed 2 újfajta másolásvédelemmel kerül a boltokba. A lényeg az,hogy internet nélkül nem tudod játszani még a singleplayert se, és ha játék közben száll el a neted,és nem mentettél,akkor bukod az addigi mentéseid.(ugyanez történik,ha az Ubisoft fő szervere adja meg magát.)

Én már régóta nem játszom a géppel,de ez a játék anno annyira bejött,hogy a második részt megvettem volna. Így viszont több mint valószínű,hogy nem.

Vélemények?


2010. febr. 22. 13:41
 1/4 anonim válasza:
nekem Xbox 360-ra megvan, de másoltan sztem azért érdemes megvenni naon jo game ;)
2010. febr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt nem vitatom,az első anno engem is lenyűgözött,és a másodikról is csak szuperlatívuszokat hallottam...eddig.

Bár,az igaz,hogy régóta tervezem egy konzol beszerzését,de ez akkor is kib*szás a PC-sekkel.

2010. febr. 22. 20:44
 3/4 anonim válasza:

Nekem így is úgyis meg kéne vennem mivel ps3-mam van, de ott kell másra a pénz :)

Szerintem ezt is feltörik majd nem kell agódni

:)

Ha feltörik akkor nevedd meg szerintem

Gci húzás ez az ubitól (N)

2010. febr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyu, ez a másolásvédelmes izé egy kalap bódiszilvát se ér. Én letöltöttem, Pc-re és fut. Nincs értelme védeni a játékokat, mert úgysem fog menni. Én most kezdtem el vele játszani és kitünően fut, nincs vele semmi gond, nem ír ki hibát, nem kér lemezt, minden rendben van és jókat játszok.

Amúgy nem magátol fut, hanem egy chrackhez hasonló módon áthuztam a fájlokat ide oda, és fut.

:-)

2010. aug. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!