Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star stable?

Star stable?

Figyelt kérdés
Hol tudnám megváltoztatni az arcomat a játékban?

2015. ápr. 30. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Bemész egy kozmetikába vagy mi a neve és ott SC-ért vehetsz új sminket. Vagy első alkalommal az istállóban bemész s ha a három egymás melletti bokszot nézed jobbról van egy szekrény vagy tábla szerű valami ( nem tudom az mi) és ott valahol. Az első alkalom ingyenes. Majd a többit csak SC-ért lehet megváltoztatni. Remélem segítettem. De áttért másokat is kérdezz meg. Remélem érted ahogy leírtam.
2015. máj. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bia Bartos válasza:
De ezt csak a riderek tudják csinálni!
2015. máj. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. máj. 3. 11:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csak riderek. Az új frissítésnel valtoztattak rajta. Nezzetek meg ha nem hiszitek el nekem. Első voltam.
2015. máj. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Simon Dzseni válasza:
Hát most jött egy frissités és be mész a saját isidbe és ott van egy szekrény (nem tudom jobban magyarázni XD) jobbra térsz és előre ott csillog rá kat (majd ott amikor előre mentél XD) és az van ott hogy megjelenés és ott van! ~Simon Dzseni
2015. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!