Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit kell megvennem ha eredeti...

Mit kell megvennem ha eredeti WoWon akarok játszani?

Figyelt kérdés
Most hogy már több a szabadidőm szeretnék elkezdeni WoWozni viszont nem tudom mit kell hozzá megvenni. Ja és hogy milyen formában és ha digitálisan akkor hol a legolcsóbb.

2015. máj. 1. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:

érdemes battle chestet venni, olyat, amiben az alaptól egészen a mists of pandaria kiegészítőig minden benne van. Ehhez kapsz 30 nap játékidőt. Általában digitális olcsóbb, ha kulcsos oldalakról vásárolsz.

Ha bejön a játék, akkor később érdemes még beruházni a legújabb kiegre a Warlords of Draenor-ra.


Szerény vélemény szerint mondjuk jobban jársz egy Guild Wars 2-vel vagy Elder Scrolls Online-nal, de te tudod, milyen MMORPG-vel akarsz játszani.

2015. máj. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Guild wars 2 vel játszottam de a 2. 80 as karakter után meguntam, nem az én világom.

Elder scrolls dettó ugyan ez.

Meg egy kérdés,Leszedtem a WoWot, hányás szintig ingyenes?

2015. máj. 1. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:
lvl 10 ig ingyenes. Aztán aktiválhatod a 10 napos trial versiont amivel tovább fejlődhetsz amíg az le nem jár. Utána már fizetni kell :)
2015. máj. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
battlechest-et tudsz venni 4ezer forint körül amihez 1 hónap játékidő jár! lv90-ig tudsz fejlődni így kb kitapasztalod, hogy tetszik e a dolog! Adnak kézikönyvet is amiből simén megtudod tanulni a kasztod használatát és a játék fő rendszerét!
2015. máj. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!