Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 2 school of dragons cheas...

2 school of dragons cheas code. Már megcsináltam vagy 7 szer de nem megy mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 Be irom googléba hogy: school of dragons cheas code rámegyek az elsö találatra és az oldalon rá megyek a Free membership-re be ad egy oldalt amin be irom a email-emet utána beadom a gams et és a coins-ot is 12 honap rámegyek elösször ugy tünik hogy sikerül aztán kiad egy ablakot amin csak tölt és azt irja hogy ellenörizzem. Légyszi valaki aki tugya mit rontok el irja meg.
2015. máj. 1. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

remélem (bár úgy látszik nem) tisztában vagy vele ,hogy az ilyen játékoknál nem tudsz mikrotranzakciós csalást véghez vinni, mert az adataidat egy szervergép menti, nem pedig a te géped.

Az összes ilyen oldal meg csak lehúz pénzügyileg, mert vannak olyanok, akik bedőlnek nekik (lásd: te magad).

2015. máj. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
van akinek megy egyfolytába, mutatja,
2015. máj. 1. 14:44
 3/4 anonim válasza:
szerintem meg fejezd be a csalásokat inkább igazságosan fizesd ki a membershipet mindenki elitéli a hackereket ha érted énsem szeretek fehér éjfuriát látni vagy ilyesmi érted szóval ne hackelj
2015. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már aznap abba hagytam milyen már hogy egy éjfúra fehér vagy kék.
2015. jún. 1. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!