Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LOL: Orianna vagy Katarina?

LOL: Orianna vagy Katarina?

Figyelt kérdés
Ha mindkettő el van feedelve akkor ugyanolyan erősek ?
2015. máj. 4. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Katarina. Ha Kata jól el van feedelve, akkor kb. a combód Q+E+Ulti lesz amivel megölöd az enemyt.Unskilled karakter, de az easy penta mindig jól jön. Orianna a mágus között erősnek mondható. Ha jól farmolsz vele, akkor már mid game-ben erősödhetsz vele.
2015. máj. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Premadelsz -> Orianna

Soloque -> Katarina

Kata a legnagyobb unskilled snowballer undor, ha kapsz pár killt, egyedül simán tudsz carryzni, hacsaknem észnél vannak az ellenfelek, és amint elultizol, mindig megy rád a cc, exhaust, stb. Nem örülök neki, hogy van ilyen unbalanced champ, de szégyen vagy nem, solo rankeden én is viszem.

Orianna az egyik kedvenc midesem, ha haverokkal játszol, és kommunikáltok, az ultiját nagyon jól ki lehet használni, pláne, ha van mellé egy tankosabb champ valamilyen gapcloserrel, aki be tudja vinni a labdát, pl Malphite, Seju, J4, stb. Nagy a range, ezért jól tudsz pokeolni, midgame környékén egy Q-W-ből a squishyket majdnem félhpzod, és minden képessége AOE, ezért teamfight közepén egyszerre több embernek fájhat nagyon.

2015. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Unbalanced? :D wtf...még bant sem ér évek óta... :D
2015. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Bant sem ér = 40% ban rate jelenleg is -.-
2015. máj. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi ! hát én Oriannával ultiját szerettem volna kombinálni Yasuo ultijával csak akkor Yasuo-nak akkor Top-ra kéne mennie.
2015. máj. 5. 11:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Jah...silver és bronzban esetleg. Gold felett nem is látni.
2015. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert ott már tudják, hogyan lehet játszani ellene. De ha low eloban az ügyetlenebb játékosoktól feedet kap, hidd el hogy nagyon durva.

Az Ori és Yasuo ultikombót használtuk egy ideig ranked teamben, de annyira nem nyerő, mert akkor Yasuo topozik, ahogy mondtad. Helyett ajánlom viszont a Yasuo és Malphite-ot.

2015. máj. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Olyan sokszor volt hogy Malphite és Yasuoval voltam és mindig akkor Ultizott amikor nem voltam ott vagy meghaltam. Egyszerűen ha nincs Skype , Ts stb.. akkor nem lehet komunikálni.
2015. máj. 5. 17:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezért mondtam, hogy premadben éri meg igazán Orianna...
2015. máj. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!