Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL Ahri vagy Katarina?

LoL Ahri vagy Katarina?

Figyelt kérdés

Melyik érné meg jobban? lvl 11-es vagyok (szóval igen, eléggé kezdő)


Válaszotokat előre is köszönöm!:)



2015. márc. 17. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Katarina valamivel "unskilledebb", mint egy ahri, hiszen nicnsen manája, csak képesség visszatöltési ideje,ha öl vagy assistot szerez, akkor meg -15 sec minden skilljére, szóval E W Q, E W Q, E W R, stb és penta kill.


Ahri valamivel több tudást igénylő karakter. Rettenetesen eszi a manát, ha nem figyelsz, okosan kell beosztani. Én jobbnak tartom mint katarinát, mivel van egy elég kemény CC-je, a charm. Ezzel szemben rúnák nélkül eléggé nyögve nyelős szegényke, inkább 21 szint körül, amikor megvan az 1 ad 1 ap rúnaoldal, éri meg rá beruházni.

2015. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

11-es szinten egyértelműen Katarinát vennék. Tudom, hogy nevetségesen könnyű champ, és ha feedet kap, nehéz vele mit kezdeni, de éppen ezért ajánlom. Még csak a saját lanedet sem kell nyerned vele, a botot leroamolod párszor, és összeszedtél 2-3 killt, ami bőven elég, hogy elsnowballoz.

Persze megvan a hátránya is, elég sok módon meg lehet szakítani az ultiját, de például az is eléggé sokat segít, ha rávágnak egy exhaustot. Kis szinten az emberek többsége egyből flashel és mennekül, még ha lenne is jobb megoldás, nagyobb szinten egy értelmesebb csapat viszont úgy kifókuszálja, hogy nem sokat tud csinálni, ráadásul ha wardol a botlane, a mides meg pingel ss-t, akkor roamból sem kap killeket, és elég használhatatlan lesz. De 11-es szinten eléggé istencsászár lehetsz vele, amíg egy smurfos az orrodra nem koppint :)

2015. márc. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Úúú, emlékszem Katával én is játszottam 8-10 szint fele amikor 1 hétig ingyenes volt. Az összes könnyű botos meccset carryztem.:D :D Nagyon LCS bajnoknak éreztem magam.
2015. ápr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!