Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem értem a spore végét. Mi...

Michael122 kérdése:

Nem értem a spore végét. Mi akar lenni a vége?

Figyelt kérdés

Miután belerepülsz a galaxis közepén lévő fekete lyukba,akkor ott mit mond Steve?

A történelem képernyőn ennyi van:Az X faj elérte a megvilágosodást.

Milyen megvilágosodást?

Semmit nem mondott steve csak annyit,hogy eljutottam ide.



2015. máj. 5. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor csináld meg újra, mert nem csak azt mondja...le írnám neked csak már rég játszottam vele...plusz a játéknak sosincs vége :) mert ha eléred a galaxis közepét még tudsz játszani :DDD
2015. máj. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A megvilágosodás nagyjából annyit jelent, hogy képes vagy bolygót terraformálni egy csettintéssel, olyan növényekkel és lényekkel, melyekkel valószínűleg addig nem találkoztál. Mivel a játék maga egy istenszimulátor vagy micsoda, így mondhatjuk, hogy a megvilágosodással valódi istenné váltál. Vagy nem. De jól hangzik. :D
2015. máj. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azt elfelejtettem mondani, hogy a csillagközi utazás nagyon távolságra is lehetséges, mint a Csillagközi Meghajtás 5-tel.
2015. máj. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mi az a csillagközi utazás?
2015. máj. 12. 15:03
 5/9 A kérdező kommentje:
az 5-öt elértem,de lehet venni ilyet is?
2015. máj. 12. 15:03
 6/9 anonim ***** válasza:
A csillagközi utazás az, amikor a csillagok közt utazol. Ennél egyszerűbben nem lehet megfogalmazni. Azt pedig nem kell venni, hanem megkapod automatikusan, amikor elére a galaxis középpontját.
2015. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

És azzal mit lehet kezdeni?

Eljuthatok egy másik galaxisba?

2015. máj. 12. 19:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Már leírtam, hogy mit lehet vele kezdeni. Nagyobb távolságr atudsz utazni kevesebb energia felhasználásával.
2015. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ja ok
2015. máj. 13. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!