Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen MMO-t érdemes most...

Milyen MMO-t érdemes most elkezdeni?

Figyelt kérdés
Ami nem subscriptionos, szóval nem kell érte havonta fizetni. Az nem gáz ha 1x meg kell venni. Gondolkodtam tauri wowon, de nincs kicsit kihalóba az a szerver?

2015. máj. 5. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs kihalva szerintem. Ha más nem ott a Molten. Ott még sokan is vannak. Ingyenesek közül meg Tera vagy Rift. Egyszeri vételek közül TESO-val szemezek, de játszottam vele pár hete, és sokkalom érte azt 8-10 ezer HUF-t.
2015. máj. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
énis a TESO-n gondolkodtam, csak nagyon sok negatív kommenttel találkoztam, szóval kicsit félek megvenni.
2015. máj. 5. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Tera

RIFT

Neverwinter

Guild Wars 2


A TESO-t én sem javaslom:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__6827117-m..

2015. máj. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Tera azt mondják elég jó.


Én most Archeage-et nyomok és nekem tetszik. Az első patron ajánlott, de lehet teljesen ingyenesen is tolni (viszont teljesen freeben a kezdés, vagy az első patron kifarmolás elég keserves. A patron meg sok előnyt ad. Ha egyszer megvan, akkor már ingyen is meglesz elég könnyen a havi patron státusz). Fizetni lehet korlátlanul és könnyű kiváltani vele rengeteg játékidőt, de nem kötelező. A csapat többet számít. :)



Most indult az Echo of Souls béta is. Az is ingyenes. Jónak tűnik, csak vagy kapsz kódot, vagy nem. A regisztráció ingyenes. Csak egy email kell hozzá. Ha van kód, van játék is. :)

2015. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Archeage-el csak a Trion hozzáállása a baj. Amúgy jó lenne.
2015. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!