Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legendsben mikortól...

League of Legendsben mikortól érdemes elkezdeni rankedezni?

Figyelt kérdés
30as szintű vagyok hamarosan meglessz a 200 win és arra gondoltam elkezdek rankedezni. Minden lane-re van legalább 2-3 champ amivel úgy tudok is játszani.Szóval hogy működik ez a ranked besorolás hogy pl. ne bronzba kerüljek hanem goldba ahoz mennyit kéne nyernem?

2015. jan. 13. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

Attól függ milyen a KDA-d, hiába van 200 wined, és hiába nyered meg mind a 10 besoroló meccsed, ha eddig rosszul játszottál akkor is bronzba fog berakni :)


Azt pedig nem értem, miért rossz ha valaki bronzba/silverbe rak be a játék. Ez azt jelenti, hogy nem vagy egy profi játékos és kész. megértem hogy mindenki próbál jobb lenni, de én is játszok, és tudom hogy EUWesten Silver 2-nél nem vagyok jobb, ennyi :D EUNE-n ez szerintem megér egy Gold 5-öt, de nem többet :D

2015. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

10 meccsből 8at, de inkább 9/10-et, hogy goldba, de legalább silver 1-3ba juss.


Minimum 3 fullos rúna oldal, ad ap tank/jungler.

Minden posztra legyen minimum 3 hősöd, amivel úgy ahogy játszani is tudsz.


Az, hogy te mid-re szeretnél menni, az egy dolog. Rankeden pick order van. Ha te harmadik vagy és midre mennél, de az első is midre akar menni, ő előbb pickelhet, szóval ő ment midre, te meg kereshetsz másik lane-t.

Jungler/mid/top az, amivel lehet hozni egy-egy meccset erősségi sorrendben. Adc-vel azért nem tudsz carry-zni, mert ha répa a csapat, otthagynak meghalni minden sarkon, hiába vagy erős, front lane nélkül ledarálnak a fenébe, mert az adc nem tank.


Sok sikert a rankedhez.

2015. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
*Igen, a másik dolog a KDA, ha 0/10/0-ban nyersz, akkor elég valószínű, hogy nem te hoztad le ezért lejjebb fog dobni.
2015. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az a baj a bronze-silver... sőt még a goldal és a plattal is, hogy ELOHELL az egész, tele van trollal, diamondtól kezd kicsit jobb lenni... de amúgy meg a community szar, nevetséges mennyien csak trollkodni jönnek rankedra.
2015. jan. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Azt ajánlom, hogy 1-2 champpel tudj "igazán jól" (a többihez képest legalábbis) játszani + minden szerepre legyen valami (ez megvan). Nagyon fontos, hogy legyen fő szereped, amit a legtöbb meccsben próbálsz majd megszerezni, ne csak sodródj, hogy "lesz, ami lesz". Fő champekhez legyenek rúnáid. Tudd építeni a champed (tehát pl. nem kezdesz el MR-t venni egy full AD team ellen, vagy nem veszel Varusnak Runaan's Hurricane-t, csakmert a Recommended azt írja). Ismerd az ellenséged, tudd a champek képességeit, még akkor is, ha sosem játszottál velük. Tudj lasthitelni. És ne feledd: a játék nem arról szól, hogy mennyit tudsz ölni, hanem hogy le tudod-e szedni az ellenség bázisát. Nem biztos, hogy ér annyit egy ölés, mint amennyit feláldoznál érte. A többi nagyja kb. gyakorlás/tapasztalat.


Hogy hova kerülsz, azt egy láthatatlan szám, az "MMR"-ed dönti el (matchmaking rating). Ha vesztesz, ez csökken, ha nyersz, növekszik. Ha MMR szerinti jobb játékosk ellen nyersz, akkor többet növekszik, viszont ha ungyanígy roszabbak ellen vesztesz, akkor többet vesztesz. A 10 meccs alatt többféle nehézségű játékosok ellen fogsz játszani, és a végén ez alapján fog bekalibrálni és berakni valahova, és így amint látod nem lehet konkrétan megmondani előre.


#1, #3 sajnos baromságot beszélnek, csak a győzelem (és természetesen az ebből jövő MMR) számít, tehát ha te 0/10-es K/D-vel nyersz meg X meccset, akkor ugyanoda dobna, mintha a legjobb K/D-vel nyernéd meg őket.

2015. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hát nekem a "fő szerepem" a mid lane.legtöbbször ide jövök és zeddel. vele egész jól tudok már játszani.és ugye rúnák, egy rúna oldalam van csak ami ad ra épül. és még hogy rankedra midre ti milyen championokat ajánlanátok?
2015. jan. 13. 20:27
 7/14 anonim ***** válasza:

Zeddel egy rohadt nagy baj van. Aránylag jól könnyű vele játszani, de amúgy onnantól elég skilles. Amúgy pedig a midet nagyon ritkán szokták hátrahagyni, általában ahol én vagyok (gold3.. vagy voltam mert preseason előtt abbahagytam) a top és a mid-et az első 2 pick elvitte.


(Bot premadekbe meg sose bízz tuti valami lengyel lámák.)

2015. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Midet túl sokan játszák, ha nem az első 2-ben vagy akkor 10-ből 1x odajutsz talán. Emellett zed a legtöbbet bannolt mides. Ap oldal meg kell, mert ha mindenki ad champet pickel még a mides is akkor ők hoznak egy rammust és gg wp.
2015. jan. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Amikor úgy érzed, hogy most képes vagy lehozni egy meccset és tele vagy önbizalommal :D Persze az se ártana, ha megvárnád s5-öt

És midre meg Zilean-t mondanám nagyon op-nak.

Sok Sikert!

2015. jan. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Érdemes supportra is gyúrni (ha jó vagy miden, nagy segítség, hiszen sok champ mindkét role-ra jó), egy jó support simán viszi a meccset, még közepesen idióta adc mellett is. Rákényszerít a számlálók észben tartására, kommunikációra, minimálisan a gankre, egyébként is a leginkább utált szerepkör, szóval csak nyerhetsz vele, ha jól megy.

Amúgy megkérdezhetem, az a 2-3 champ minden lane-re menyire jelent különböző champeket? Mert ismerni 3 ad midest team szempontjából nem előnyös, ahogy előttem is mondták, esélyed sincs egy full ad teambe ap-t vinni, ha úgy alakulna. Lehet, hogy úgy érzed, elég ez a pár champ, de elképzelhető, hogy meg kell még tanulnod párral játszani, hogy akármilyen lane, akármilyen team esetén sikeresen be tudj illeszkedni.

2015. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!