Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A league of legends nevezetü...

A league of legends nevezetü játékban hogyan kell 1 assassinnal játszani, gondolkodni? (lent)

Figyelt kérdés

Tudom hogy az orgyilkosok papírok a Teamfightba ezért sokszor ameddig a csapatom harcol megpróbálom megkerülni őket és kiszedni az ADC-t.

A hangsúly azon van,hogy ha sokat várok a csapattársaimat megeszik(vagy le fikáznak mert nem segítek nekik holott romoltam a lanejüket midről) ha rögtön támadok az életembe kerülhet.

Akali-t szeretem eddig a legjobban mint assassint. köszi a segítséget



2015. máj. 6. 22:42
 1/4 anonim válasza:
Megkell várnod amig a tankotok el nem indul, vagy akárki akinek az aoe spelljével eltudtok kapni legalább 1 embert. Vagy wardolni kell és ha valakit egyedül látsz, megölöd. Ezt igazából nem lehet elmagyarázni, rájössz 1 idő után, hogy mit mikor hogyan.
2015. máj. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Assassinokkal bevett szokás hátulról meglepni az ellenfelet és legfőképp csapatától külön szakadt hősökre támadni. Szokásuk trükközni, gyors reflexeket kihasználva játszani. Ott van zed, shaco, yasuo, khazix, ők például mind olyanok hogy ha gyors vagy velük, akkor lényegében 1v2-1v3 szituációkban is remekül helyt állsz.
2015. máj. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és split push, assassinok szokása. Előnyszerzés a csapatnak ha bamba az ellenség, vagy figyelem elterelése ha nem teljesen az. Így szét tudsz választani csapatokat vagy legalább leválasztani 1-2 főt. Keress utána a dolognak. Hosszú lenne így este többet magyaráznom. :3
2015. máj. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszike a választ!
2015. máj. 7. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!