Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Láttam ezt az oldalt, és...

Láttam ezt az oldalt, és megtetszettek az akciók. Az a probléma, hogy minden elég gyanúsan olcsó. Átverés vagy nem? Https://www.g2a.com/r/fitymafek

Figyelt kérdés
játék,oldal,átverés,kocka,gamer

2015. máj. 9. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

az oldal nem atveres, viszint az eladok lehetnek azok, szoval ajanlott hasznalni valami g2a shieldet is.

az meg a masik problema hogy tobb jatekkiado is bannolja az ott vasarolt kulcsot,hiaba eredeti.

2015. máj. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem átverés, eddig nekem mindegyik működött, viszont a Steam, Uplay és Origin bármikor letilthatják az innen származó kódokat, mondván, lopottak.
2015. máj. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz
2015. máj. 9. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Köszönjük a referálós linket. Aki kíváncsí az oldalra, ide kattintson:


[link]

2015. máj. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Az oldal nem átverés, erről biztosíthatlak.


2. Iszonyatos parasztnak kell ahhoz lenned, hogy kirakd ide a pénzgyűjtős linkedet. Ezek szerint már régen ismered az oldal működését, csak másokat akarsz lehúzni. Remélem elszárad a kezed.

2015. máj. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!